Strona główna Składniki Filtry fizyczne lub chemiczne

Ukryj składnik Pokaż składnik

producenci

wskazanie

kategorie

rodzaj

typ skóry

wiek

Nimue Sun C Sunscreen SPF 40Krem przeciwsłoneczny 60 ml60 ml

Nimue Sun C Sunscreen SPF 40 Krem przeciwsłoneczny 60 ml

cena po
Aby zobaczyć cenę należy założyć konto na naszym serwisie lub zalogować się na już istniejące. Za niedogodności przepraszamy, jest to wymóg narzucony przez polskiego dystrybutora marki.

zalogowaniu
zaloguj się zaloguj do schowkaschowek
 
 

Filtry fizyczne - to tlenek tytanu i tlenek cynku w połączeniu mają silne działanie przeciwsłoneczne zapewniając maksymalną ochronę. W szczególności wskazane przed jak i po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej takich jak peelingi chemiczne, Fraxel, IPL, mezoterapia i inne, które uwrażliwiają skórę na światło słoneczne. Po takich zabiegach niezbędne jest zapewnienie skórze najwyższego spektrum ochrony na promieniowanie UV aby uniknąć przebarwień, poparzeń słonecznych oraz fotostarzenia.

Filtry chemiczne - wnikają w wierzchnie warstwy naskórka, absorbują promienie UV a następnie uwalniają je w postaci ciepła i wykazują się dużą skutecznością. Są niewidoczne na powierzchni skóry, mają nietłustą konsystencję.

Dermokosmetyki i kosmeceutyki • topestetic - Serce
ładowanie okienka

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

DO GÓRY