dr Irena Eris

25 STYCZNIA 2017 1120 WYŚWIETLEŃ

O marce

Dr Irena Eris jest marką znaną i cenioną od ponad 30 lat, kiedy została stworzona przez doktor farmacji Irenę Eris. Idea holistyczna piękna, która jest realizowana przez markę, oznacza całościowe podejście zarówno do dbałości o ciało jak i ducha. Kosmetyki są ekskluzywne, a przy tym bezpieczne i doskonałej jakości o innowacyjnych formułach. Świat dr Irena Eris to nie tylko kosmetyki, ale także luksusowe hotele Spa i Kosmetyczne Instytuty dr Irena Eris.

„Szanujemy tradycję, bo ona jest duszą naszej firmy i tworzymy przyszłość przez innowacje” - dr Irena Eris i Henryk Orfinger

Odkrywanie piękna

Dzięki pasji, która jest związana z pielęgnacją ciała, powstały luksusowe kosmetyki marki dr Irena Eris. Innowacyjne receptury opracowane są przez grupy ekspertów z wielu dziedzin, dzięki czemu preparaty wyróżniają się w branży kosmetycznej. Formuły tworzone są z najlepszych składników, które bardzo często są trudno osiągalne. Z kolei nowatorskie technologie oraz przede wszystkim własne zgłoszenia patentowe sprawiają, że od lat kosmetyki są unikalne i wyjątkowe. Marka została stworzona dla kobiet, które są świadome swego piękna oraz chcą korzystać z najlepszych rozwiązań.

dr Irena Eris

Laboratorium kosmetyczne

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest jedyną polską firmą kosmetyczną, która prowadzi naukowe badania w dziedzinie kosmetologii we własnym Centrum Naukowo-Badawczym. Każdy kosmetyk posiada własną, oryginalną recepturę, w tworzeniu której towarzyszą badania przeprowadzane wieloetapowo. Są to kolejno badania:

in vitro, czyli badania w szkle na wyhodowanych w laboratorium komórkach skóry, pozwalają ocenić toksyczność i bezpieczeństwo substancji kosmetycznych
in vivo, badania na ochotnikach, oceniające skuteczność danej formuły kosmetycznej
ex vivo, badania laboratoryjne na fragmentach skóry pobranych od ochotników, umożliwiają ocenę działania kosmetyku na tkankę
testy dermatologiczne.

Kosmetyki

Dr Irena Eris oferuje bogatą gamę kosmetyków, wśród których znajduję się cztery różne marki. Są to Lirene, czyli kosmetyki dostępne w drogeriach, następnie Under Twenty, marka dedykowana pielęgnacji cery nastolatków. Dla bardziej wymagających klientów kierowana jest marka dermokosmetyków Pharmaceris, dostępna w aptekach, oraz profesjonalna marka Dr Irena Eris czyli kosmetyki najbardziej ekskluzywne.

Nagrody

Każdego roku firma, jej właściciele oraz przede wszystkim produkty są laureatami prestiżowych nagród. Dr Irena Eris jest jedyną polską firmą, która jest członkiem Comité Colbert, czyli prestiżowego klubu francuskiego, zrzeszającego najbardziej ekskluzywne i luksusowe marki kosmetyczne z całego świata.

Katarzyna Krawczyk

KatarzynaKrawczyk

Komentarze
0 komentarzy
Produkty wymienione we wpisie
Poniżej znajduje się lista produktów z naszego sklepu, kliknij w produkt aby dowiedzieć się więcej
Zobacz również
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi
Nasz Instagram
Nasze konto obserwuje już 25720 osób. Dołącz do nas
Chcesz z nami zostać?
Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.
Dodatkowo po zapisie otrzymasz 20 zł na zakup w naszym sklepie z dermokosmetykami.
szukaj topestetic
Social Media
Obserwuj nas w mediach społecznościowych. Dowiesz się o nowych artykułach, konkursach i promocjach!
INSTAGRAM 25K YOUTUBE 0
Natalia Krawczyk - Redaktor Współpraca Natalia Krawczyk
tel. 22 641 03 59 w.7
natalia.krawczyk@topestetic.pl