Dermokosmetyki, kosmeceutyki - topestetic Dermokosmetyki, kosmeceutyki - topestetic SKLEP
Manicure/Pedicure japoński

Manicure/Pedicure japoński

Manicure i Pedicure japoński - to zabieg regenerujący w szczególności polecany w przypadku paznokci osłabionych, kruchych i rozdwajających się. Polega na wprowadzaniu w płytkę paznokcia poprzez delikatny masaż dobroczynnych składników takich jak witaminy A+E, krzemionka z morza japońskiego, minerały, pyłek pszczeli, keratyna. Manicure daje efekt paznokci w kolorze różowej perły. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Pozostawia paznokcie niezwykle odżywione, zdrowe wydobywając z nich naturalne piękno. Dla najlepszych efektów najlepiej wykonywać go w serii przynajmniej 5-6 zabiegów co 7-14 dni.

Gabinet topestetic Wilanów - Manicure/Pedicure japoński Gabinet topestetic Wilanów - Manicure/Pedicure japoński Gabinet topestetic Wilanów - Manicure/Pedicure japoński

DZIĘKI ZABIEGOM UZYSKASZ:

- wzmocnienie płytki paznokciowej
- niwelowanie rozdwajania się paznokci
- odżywienie i nawilżenie zniszczonych paznokci
- poprawa kondycji skórek
- pielęgnacja skóry dłoni i stóp
- zdrowy i naturalnie różowy kolor paznokci

Jeżeli Twoje paznokcie potrzebują wzmocnienia ten rodzaj manicure jest właśnie dla Ciebie. Dzięki niemu Twoje paznokcie zyskają na estetycznym i zdrowym wyglądzie i nie powstydzisz się ich w żadnej sytuacji. Polecany zarówno kobietom jak i mężczyznom.

Zobacz wpisy na naszym blogu: