Dermokosmetyki, kosmeceutyki - topestetic Dermokosmetyki, kosmeceutyki - topestetic SKLEP
Manicure/Pedicure vinylux

Manicure/Pedicure vinylux

Manicure i Pedicure vinylux - to zabieg wykończony specjalnym lakierem do paznokci, który wykazuje niezwykłą trwałość - nawet do 10-14 dni. Co ciekawe, miarę upływu czasu zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. W przeciwieństwie do zwykłych lakierów, które niestety szybciej tracą nieskazitelny wygląd, krusząc się już po kilku dniach, Vinylux gwarantuje wysoką trwałość i z wraz z biegiem czasu staje się bardziej odporny. Co jest bardzo wygodne, lakier ten z powodzeniem można zmyć samemu zwykłym zmywaczem do paznokci. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się nim przez długi czas.

gabinet kosmetyczny topestetic - Manicure/Pedicure vinylux gabinet kosmetyczny topestetic - Manicure/Pedicure vinylux gabinet kosmetyczny topestetic - Manicure/Pedicure vinylux

DZIĘKI ZABIEGOM UZYSKASZ:

- trwały i nieskazitelny kolor
- możliwość zmycia lakieru zwykłym zmywaczem
- estetyczne i zadbane skórki
- pożądany kształt paznokcia
- wzmocnienie naturalnej płytki
- pielęgnacja skóry dłoni i stóp

Manicure/Pedicure vinylux zabiegi:

Malowanie Vinylux

umów się

Zależy Ci na trwałym i nieskazitelnym kolorze paznokci, którym będziesz cieszyć się przez długi czas? Z drugiej strony cenisz sobie wygodę samodzielnego zmycia lakieru? Ten manicure/pedicure jest właśnie dla Ciebie! Metoda Vinylux to trwałość porównywalna do hybrydy a wygoda zmiany koloru bliska zwykłym lakierom do paznokci. Atutem jest super wytrzymały i nieskazitelny kolor niemalże do 10-14 dni.

Zobacz wpisy na naszym blogu: