Dermokosmetyki, kosmeceutyki - topestetic Dermokosmetyki, kosmeceutyki - topestetic SKLEP
Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Stylizacje żel/akryl dają nam możliwość wydobycia nieskazitelnego piękna z każdych paznokci, co często jest ciężkie do osiągnięcia w przypadku naturalnej płytki. Poprzez indywidualnie dopasowaną stylizację jesteśmy w stanie uzyskać najbardziej pożądany kształt, długość i wygląd paznokci. Stylizacje wykonywane w naszym gabinecie zachowują naturalną grubość i wygląd płytki. Ten rodzaj pielęgnacji polecany jest w szczególności kiedy natura nie obdarzyła nas mocnymi paznokciami. Materiały, na których pracujemy są najwyższej jakości dając gwarancję bezpieczeństwa i utrzymania płytki w dobrej kondycji. Stylizację tę, w zależności od tempa wzrostu naturalnych paznokci, należy dopełniać co ok 3 - 4 tygodnie. Wykonujemy paznokcie na każdą okazję np. ślubne, a także codzienne oraz stylizacje nail art.

gabinet kosmetyczny topestetic - Stylizacja paznokci gabinet kosmetyczny topestetic - Stylizacja paznokci gabinet kosmetyczny topestetic - Stylizacja paznokci

DZIĘKI ZABIEGOM UZYSKASZ:

- estetyczny i pożądany kształt paznokci
- utwardzone paznokcie
- przedłużenie płytki paznokciowej
- poprawa stanu skórek
- mocne i trwałe paznokcie

Stylizacja paznokci zabiegi:

Żel/akryl na naturalny paznokieć

umów się

Ściąganie akrylu/żelu

umów się

Marzysz o pięknych i zadbanych paznokciach, jednak ciężko Ci zapuścić swoje naturalne ponieważ ciągle się łamią lub rozdwajają? Skorzystaj z indywidualnie dopasowanej stylizacji paznokci a przekonasz się jak pięknie mogą one wyglądać.

Zobacz wpisy na naszym blogu: