ZAWARTOŚĆ KOSZYKA (0) |
||||
ZAWARTOŚĆ SCHOWKA (0) |
||||
Algorich Advanced Anti Age Cream - Zaawansowany krem rewitalizujący i przeciwzmarszczkowy o bogatej konsystencji. Specjalistyczny krem przeznaczony do pielęgnacji skór suchych i bardzo odwodnionych. Dzięki zawartości aż 27 składników aktywnych doskonale redukuje istniejące oznaki starzenia oraz działa prewencyjnie. Dzięki zawartości niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego doskonale wiąże wilgoć w głębokich warstwach skóry zapewniając jej odpowiedni poziom nawodnienia. Wyciąg z pereł i zielony kawior działają odżywczo i spowalniają oznaki starzenia skóry. W kremie zastosowano ponadto wyciąg z gardenii tahitańskiej, która wykazuje silne działanie przeciwstarzeniowe i odmładzające. Dodatek masła shea odtwarza na skórze barierę hydrolipidową oraz zabezpiecza skore przed ucieczka wody. Panthenol i alantoina łagodzą ewentualne podrażnienia oraz łagodzą stany zapalne. Krem stanowi bardzo silna dawke składników aktywnych które pozostawiają skórę gładką, promienistą oraz odpowiednio nawilżoną.
NOWA, ULEPSZONA FORMUŁA. Z uwagi na zmianę formuły krem Algorich ma teraz lżejszą, kremową konsystencję, która również doskonale nawilża i odżywia skórę. Dzięki zmianie konsystencji krem szybciej się wchłania, ale w dalszym ciągu pozostawia na powierzchni skóry przyjemny film ochronny.
- bardzo głębokie i długotrwałe nawodnienie skóry
- prewencja przeciwstarzeniowa
- ochrona przed wolnymi rodnikami
- wygładzenie tekstury skóry
- działanie liftingujące
- złagodzenie podrażnień
- poprawa elastyczności skóry
- odżywienie i rewitalizacja skóry
Na oczyszczoną skórę twarzy i szyi należy zaaplikować niewielką ilość kremu, rano i wieczorem (cera sucha i bardzo sucha) lub tylko wieczorem dla skór potrzebujących treściwego produktu na noc. Dla lepszego efektu nałożyć pod krem serum z linii Algorich.
Woda z lodowca, ekstrakt z północnoamerykańskich alg, kompleks 5 alg, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, ekstrakt z pereł, kompatybilny ze skórą kompleks hiper nawilżający, wyciąg z paproci z Nowej Zelandii, zielony kawior, arginina, masło shea, pantenol, alantoina, olej monoi.
Id produktu: 8548
Marka: Sensum Mare
Linie Producenta: Pielęgnacja Twarzy
Kategorie: Kosmetyki naturalne, Pielęgnacja
Rodzaj: Krem
Część ciała: Szyja i dekolt, Twarz
Typ skóry: Dojrzała, Naczyniowa, Normalna, Sucha
Wiek: Ponad 30, Ponad 40, Ponad 50, Powyżej 60
Dla kogo: Kobieta, Kobieta w ciąży i mama karmiąca
Wskazanie: Fotostarzenie, Odwodnienie, Podrażnienie/uwrażliwienie, Suchość, Utrata jędrności, Zmarszczki
Składniki: Alantoina, Algi, Kwas hialuronowy, Masło Shea
Na ile wystarcza: 60 dni
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu.
Bardzo dobry krem dla cery dojrzałej i suchej. Stosowany także pod oczy. Skóra jest wygładzona, delikatna i nawilżona.
Krem wydajny, odżywiający skórę. Widać to i czuć już po pierwszym użyciu. Odpowiedni dla skóry dojrzałej, mieszanej.
Świetny krem, który doskonale nawilża moją cerę pozostawiając ją w bardzo dobrej kondycji. Cera jest rozświetlona, ma zdrowy wygląd. Krem stosuję na noc
Krem oceniam na podstawie dołączonej próbki. Stosowałam na noc. Cera mieszana. Krem dobrze się wchłania. Rano skóra i miękka gładka i napięta
Oceniam na podstawie próbki. Krem mimo opisu o bogatej konsystencji jest dość lekki. Bardzo dobrze nawilżył moja suchą skórę, w połączeniu z peelingiem enzymatycznym tej samej marki cera była mega gładka rano.
Dobry krem. Cera jest po nim miękka i gładka, aż chce się ciągle jej dotykać. Nie zapycha i nie jest zbyt ciężki.
Krem fajnie nawilża skórę stosuje go do bardzo suchej skóry i widzę efekty nawilżonej skóry mogę polecić.
Bardzo fajny krem, który u mnie sprawdza się zimą jako krem na noc. Rewelacyjnie nawilża i odżywia. Niestety dla mnie jako posiadaczki cery w kierunku mieszanej trochę za ciężki na okres wiosny i lata.
Krem o gęstej, bogatej konsystencji. Doskonale nawilża cerę. Nie uczula. Pozostawia delikatny film na skórze. Po aplikacji odnosi się wrażenie, że rzeczywiście zawiera mnóstwo aktywnych składników.
Bardzo dobrze nawilża, nie zostawia świecącej warstwy, skóra nie lepi się co jest niestety częste przy mojej mieszanej cerze. Nie zauważyłam żadnych działań liftingujących. Polecam jako dobry nawilżacz.
Po wypróbowaniu serum tej marki, zakupiłam krem, nawilżający. Piękny delikatny zapach, stosuje w porannej pielęgnacji, sprawdza się również pod makijaż, krem godny polecenia
Bardzo lekki krem więc na długo wystarczy, oceniam na podstawie próbki. Dobrze nawilża i wygładza twarz.
Algorich - w końcu krem, który działa jest idealny dla mojej suche i odwodnionej cery, zimą niezastąpiony. Ma świetny skład i na prawdę dobrze odżywia i pielęgnuje skórę. Polecam gorąco.
Krem ma fajną konsystencję. Już po pierwszym użyciu zniknęło nieprzyjemne uczucie napiętej skóry, które utrzymywało się po zastosowaniu innych kremów. Krem nie podrażnia i szybko się wchłania.
Bałam się troszkę wersji bogatej, że będzie za ciężka, za tłusta. Mam cerę mieszaną w kierunku suchej, w trakcie kuracji retinolem.
Jak wspaniale łagodzi podrażnienia ten krem, otula. Mój hit tej zimy. Będę do niego wracać w sezonie zimowym
Krem pomimo bogatego składu jest lekki, idealnie się wchłania stanowiąc doskonałą bazę pod makijaż. Nie zapycha, przyjemnie nawilża dając uczucie odprężonej, alabastrowej skóry. Z przyjemnością zużyłam całe opakowanie co nieczęsto mi się zdarza ponieważ lubię testować i ciągle zmieniam swoją pielęgnację. Jestem pewna ze wrócę po całą linię pielęgnacyjną!
Długo szukałam czegoś nawilżającego do twarzy, szczególnie że mam bardzo wrażliwą skórę i skłonną do alergii. Ten krem jest super. Spisał się i zamówiłam go ponownie. Polecam szczególnie na noc. Nad dzień lubię serum z tej serii.
Krem świetnie nawilża i odżywia skórę otulając ją delikatną powłoczką. Świetnie się sprawdza na dzień i na noc. Nie zapycha skóry, nie powoduje podrażnień i ma bardzo przyjemny, świeży zapach. Skóra po dwóch tygodniach jest widocznie napięta a zmarszczki lekko spłycone.
Krem z serii Algorich dobrze nawilża i odżywia skórę. Mam cerę mieszaną, ale krem nie obciąża i nie zapycha skóry. Krem ma bogatą konsystencję i jest bardzo wydajny. Stosuję głównie na noc, gdyż mój podkład się na nim trochę roluje. Świetnie sprawdza się zarówno sam jak i w duecie z serum, które podbija jego pozytywne działanie na moją skórę. Rano jest ona promienna i wygładzona.
Krem jest rewelacyjny, świetnie nawilża cerę. Mam bardzo suchą skórę, a ten krem świetnie poradził sobie z tym problemem.
Nie zawiodłam się. Świetnie przeciwdziała fotostarzeniu się skóry i poprawia jej jędrność. Zostanie ze mną na dłużej.
Jestem bardzo zadowolona z efektów. Mam 51 lat, krem bardzo ładnie się wchłania, dobrze nawilża skórę, wypełnia zmarszczki. Ma miłą konsystencję. Bardzo polecam.
To już kolejne opakowanie tego kremu, które zamówiłam. Skóra po jego użyciu jest idealnie nawilżona, promienna. Pozostanę na długo z tą marką.
Kolejny rewelacyjny kosmetyk od Sensum Mare. Robi to co pozostałe kosmetyki czyli przywraca nawilżenie, blask, wyrównuje koloryt skóry i podobnie jak serum Algorich wypełnia skórę od środka. Piękny, relaksujący zapach gardeni tahitanskiej. Z pozoru może wydawać się treściwy jednak nie obciąża skóry nawet mieszanej. W połączeniu z algotonikiem i serum algorich będzie to idealna pielęgnacja dla cery w każdym wieku.
Otrzymałam próbkę kremu i okazało się, że krem jest bardzo przyjemny, dosyć treściwy więc dla mnie świetny na noc. Krem zdecydowanie utwierdza mnie w opinii, że produkty Sensum Mare są bardzo dobrej jakości.
Mam skórę mieszaną. Wersja bogatsza sprawdza się u mnie idealnie jako krem na noc. Na dzień lubię nakładać na miejsca przesuszone. Dobrze nawilża i odżywia. Do tego jest wydajny, treściwy w konsystencji i ma przyjemny zapach.
Ocena na podstawie próbki. Krem jest dość ciężki, myślę że najlepiej się sprawdzi w okresie zimowym, ale bardzo dobrze nawilża cerę.
Mój pierwszy krem tej marki. Używam tylko na noc. Bardzo dobrze nawilża, obawiam się, że na wiosnę czy lato może być odrobinę za bogaty. Sprawdzi się przy cerze dojrzałej czy suchej. Używam też tonik i żel do mycia twarzy tej firmy. Polecam wszystkie produkty.
Rewelacyjny krem który koi moja spiętą skórę.. zamawiam już 3 opakowanie.. jestem pod ogromnym wrażeniem. Jak super nawilża skórę..
Otrzymałam próbkę kremu i jestem pod wrażeniem jego działania. To moje pierwsze spotkanie z tą marką. Krem ma wspaniały skład i po prostu czuć jego działanie od pierwszego użycia. Wspaniale nawilża, rozpromienia, wygładza i ujędrnia.
Krem stosowałam jesienią oraz zimą razem z serum z tej serii. Wiosną i latem był odrobinkę za ciężki na dzień, więc tylko na noc. Potok nawilżenia! Polecam!
Kremu używam od 5 miesięcy. Bardzo dobrze się sprawdza do mojej lekko suchej i alergicznej cery 50+. Stosuję go na noc i na dzień. Cera jest dobrze nawilżona, natłuszczona i spokojna. Bardzo dobrze się zachowuje pod makijażem. Ma ładny bardzo delikatny zapach. Zamawiam kolejne opakowanie.
To mój kolejny krem tej marki, poprzednio stosowałam Algolight i byłam bardzo zadowolona. Po otrzymaniu próbki nie byłam przekonana co do jego konsystencji, ale gdy zamówiłam pełna wersje produktu przekonałam się, że to była dobra decyzja. Mam wrażenie, że jest nawet lepszy od swojej lżejszej wersji, nieco mocniej trzyma się skóry, ale nie jest wyczuwalny. Fajny na dzień w połączeniu z filtrem. Sprawdza się jako pielęgnacja po depilacji laserem. Polecam.
Rewelacja. Gęsty, masełkowaty krem. Koi moją suchą skórę, ale wchłania się szybko i makijaż wygląda na nim bardzo dobrze. Zostanę przy tym kremie na dłużej, bo takiego szukałam.
To są moje pierwsze kroki z marką Sensum Mare i wiem na pewno ze to będzie miłość do końca życia . Żałuje tylko ze tak późno odkryłam te kosmetyki.
Mam normalną w kierunku do suchej i wrażliwą skórę , używam serum Algorich Advenced Anti Age oraz kremu z tej samej serii.
Moja buzia nigdy dotąd nie wyglądała lepiej.
Skóra rano wygląda pięknie a w dzień makijaż utrzymuje się ok 10 godzin bez zarzutu.
Nie uczuliły mnie kosmetyki ani nie podrażniły mojej skory a często tak bywało .
Kupię na pewno kolejne !!!!
Kupiłam ten krem Mamie, która ma suchą skórę, rozszerzone naczynka i większość kremów ją uczula. Ten okazał się idealny, świetnie nawilża, wygładza skórę, sprawdza się bardzo dobrze pod makijażem, nie powoduje rolowania czy ciastkowania podkładu.
Krem zakupiony dla mojej mamy (70 lat) jednak stwierdziła, że za bardzo ją wysusza i używam go teraz ja (35 lat). Na plus, że nie powoduje wysypu zmian trądzikowym, z czym niestety się borykam. Na minus : faktycznie nawilżenie jest dość słabe. Może bardziej by się nadawał na okres wiosenno -letni. Na zimę za słaby. Działanie anti aging? Po używaniu ok miesiąca narazie nie widzę zmian
Krem oceniam na podstawie próbki która wystarczyła na jedno użycie. Zapach ładny, delikatny miałam serum z tej serii i Pachniało równie pięknie. Konsystencja bogata na noc, zostaje lekka warstwa, skóra gładka, mam skore sucha wiec odczułam ulgę. Serum z tej serii było przyjemne w użyciu jednak efektów nie zauważyłam wiec podejrzewam że z kremem mogłoby być podobnie.