Environ
Strona główna Producenci Environ

Ukryj producentów Pokaż producentów

Ukryj linie Pokaż linie

wskazanie

rodzaj

składniki

typ skóry

kategorie

wiek

 
Environ

Environ. Marka Environ to najwyższej jakości składniki oraz wiedza i zaangażowanie najlepszych specjalistów z branży. Do produkcji używa się stężonych witamin A,E i C oraz najlepszych antyoksydantów. Dzięki temu właśnie produkty Environ są cenione i polecane na całym świecie. Niskie ryzyko alergii jest uzyskiwane małą zawartością konserwantów, zapachów i środków koloryzujących. Produkty nie zapychają ujść gruczołów łojowych oraz z łatwością przechodzą przez barierę skórno-naskórkową. Environ to skuteczny sposób na regenerację oraz odmłodzenie naszej skóry.

4.7
28 opinia gwiazkda  
2 opinia gwiazkda  
3 opinia gwiazkda  
1 opinia gwiazkda  
  opinia gwiazkda  
ZOBACZ WSZYSTKIE

Opinie o Environ

Opinia dla produku AVST 3 Skin EssentiA Cream Krem 50 ml

AVST 3 SKIN Essentia Cream

Po zastosowaniu stopnia 1 i 2 oraz stopniowemu przygotowaniu skóry twarzy do odpowiedniego stężenia witaminy A, C i E dopiero AVST 3 daje możliwości dostrzeżenia efektów, które są zadowalające - warto było czekać.

Opinia dla produku AVST 2 Cream Krem 50 ml

AVAST 2 Cream

Po zastosowaniu kremu AVAST 1 , zaczęłam stosować Avast Cream 2. Jestem bardzo zadowolona z reakcji mojej cery na ten krem - cera zaczyna być bardziej rozjaśniona, wyraźnie polepsza się jej struktura oraz zanik zmarszczek - polecam.

Opinia dla produku AVST 1 Cream Krem 50 ml

AVAST 1 Crem

Krem AVAST 1 mogę polecić osobom nawet w wieku 50+ jako terapię witaminową poprawiającą kondycję skóry twarzy. Początkowo nie dostrzegałam widocznej zmiany, dopiero pod koniec stosowania zauważyłam zmniejszenie widoczności zmarszczek, wygładzenie i rozjaśnienie cery. Dlatego z optymizmem czekam na AVAST 2, krem ze zwiększoną dawką witaminową.

Opinia dla produku Intensive Hair and Scalp Tonic Tonik do włosów 125 ml

rewalcyjny environ

Problemem moim było łojotokowe zap skóry głowy , nadmierne wypadanie włosów. To pierwszy praparat , który temu zaradził. po 5 tyg ( 1 tydz straszne zaostrzenie ) włosy lśniące i mocniejsze . Skóra głowy bez zaczerwienień , łuski i świądu . Rewelacja po prostu . Polecam !!!

Dermokosmetyki i kosmeceutyki • topestetic - Serce
ładowanie okienka
DO GÓRY