Sensum Mare - bogactwo z głębi mórz i oceanów

Sensum Mare - bogactwo z głębi mórz i oceanów

Firma za symbol przyjęła kroplę, która oznacza bogactwo morskiego świata i pełnię jego składników aktywnych. Już w jednej kropli produktów Sensum Mare znajduje się skoncentrowana dawka uderzeniowa dla skóry, która wspomaga jej prawidłowe funkcjonowanie oraz rewitalizację.

Formuły produktów powstawały w oparciu o potrzeby nowoczesnych, pewnych siebie i silnych kobiet. Firma za cel przyjęła sobie przede wszystkim spowalnianie oznak starzenia oraz cofanie już powstałych niepożądanych efektów. Produkty doskonale odżywiają skórę oraz odkrywają to, co najpiękniejsze w każdej z kobiet. Marka stawia sobie za cel, aby kobiety pokochały pielęgnację z głębi mórz i oceanów, która powinna stać się codziennym rytuałem prowadzącym do pięknej skóry.

Bardzo ważne podczas tworzenia zaawansowanych dermokosmetyków jest ich bezpieczeństwo oraz gwarancja skuteczności. Wszystkie składniki aktywne użyte w produktach Sensum Mare pochodzą od zaufanych europejskich dostawców. Tak samo cały proces tworzenia produktu, odbywa się w najlepszych laboratoriach z udziałem wysokiej klasy specjalistów. Daję nam to pewność, że nie tylko skład jest pełen naturalnych i drogocennych składników z mórz i oceanów, lecz cały produkt spełnia najwyższe normy oraz jest przebadany alergologicznie i dermatologicznie.

Sensum Mare - bogactwo z głębi mórz i oceanów

Drogocenne składniki aktywne

Marka Sensum Mare posiada w swojej ofercie dwa produkty: ALGOLIGHT - zaawansowane serum rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe do cery tłustej i mieszanej oraz ALGORICH - zaawansowane serum rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe do cery suchej i bardzo suchej. Najważniejszymi składnikami, które czynią te preparaty wyjątkowymi, są:

Woda lodowcowa – pobiera się ją z lodowych bloków, które umiejscowione są z daleka od zanieczyszczeń powodowanych przez człowieka, dzięki czemu wykazują wysoką czystość oraz są bogate w minerały i pierwiastki śladowe. Dobrze nawilża i oczyszcza skórę.

Ekstrakt z alg – bogaty w witaminy z grupy B oraz aminokwasy. Działa przeciwzmarszczkowo oraz stymulująco. Jest nazywany naturalnym Retinoidem, gdyż doskonale wygładza skórę, równocześnie nie pozostawiając skutków ubocznych.

Kompleks 5 alg – składa się z morszczynu, nori, enteromorpha, wakame oraz lithothamnium. Silnie nawilża oraz odżywia skórę, dzięki obecności soli mineralnych, cukrów oraz aminokwasów.

Zielony kawior – działa jak gąbka na wilgoć, dzięki czemu oddaje nawilżenie skórze wtedy, gdy ta jej potrzebuje. W składzie znajduje się B-glukan, który działaniem zbliżony jest do kwasu hialuronowego. Doskonale nawilża skórę.

Ekstrakt z pereł – bogaty w białka, aminokwasy oraz składniki mineralne, które razem doskonale hamują utratę wody z wnętrza naskórka. Ma właściwości stymulujące syntezę kolagenu i lipidów międzykomórkowych oraz działa antyoksydacyjnie.

Produkty Sensum Mare

ALGOLIGHT - zaawansowane serum rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe do cery tłustej i mieszanej posiada lekką, żelową konsystencję, która doskonale spełnia się przy tego typu cerze. Oprócz działania spowalniającego procesy starzeniowe pozytywnie wpływa na optymalizację gruczołów łojowych, dzięki czemu dochodzi do zmniejszenia wydzielania sebum. 18 składników aktywnych zawartych w produkcie zapewnia dogłębną rewitalizację oraz odżywienie. Produkt wspomaga również redukcję zmarszczek, podrażnienia i zaczerwieniania.

Sensum Mare - bogactwo z głębi mórz i oceanów

ALGORICH - zaawansowane serum rewitalizujące i przeciwzmarszczkowe do cery suchej i bardzo suchej tworzy na powierzchni skóry tzw. drugą skórę, która wspomaga utrzymanie odpowiedniego stopnia nawilżenia. Przynosi komfort i ukojenie skórze przesuszonej, podrażnionej i ściągniętej. Serum zawiera wyciąg z paproci – rośliny pochodzącej z Nowej Zelandii o właściwościach liftingujących. Zawiera dużą ilość polisacharydów, wpływających na odnowę komórek. Dodatkowo pantenol i alantoina działają łagodząco oraz redukują zaczerwienienia.

Sensum Mare - bogactwo z głębi mórz i oceanów

W zależności od rodzaju cery warto wybrać odpowiedni produkt, który stosowany regularnie zoptymalizuje procesy zachodzące w skórze, odpowiednio ją nawilży oraz wspomoże procesy odnowy, które gwarantują utrzymanie młodej i pięknej skóry na długo. Sensum Mare dostarcza bogactwo z głębi mórz i oceanów dla Twojego piękna.

Monika Leman Copywriter | blog uroda

Monika Leman

Ukończone studia kosmetologiczne na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni pozwoliły zamienić moją pasję w sposób na życie. Objęta ścieżka zawodowa i doświadczenie w branży kosmetycznej poszerzyły moją wiedzę nie tylko z zakresu kosmetologii, lecz również chemii , technologii kosmetyków oraz bezpieczeństwa ich stosowania. Wyznaję zasadę, że piękna skóra jest efektem współpracy kosmetologa z klientem, dlatego w bezpośrednich kontaktach staram się nie tylko doradzać odpowiednią pielęgnację, lecz również edukować pod względem świadomości kosmetycznej. Niezwykle ważne jest dokładne wsłuchanie się w potrzeby skóry klientów, co sprawia, że dobierana przeze mnie pielęgnacja jest indywidualnie dopasowana do nawet najbardziej wymagającej cery. Moim celem jest wprowadzenie pozytywnych zmian w wyglądzie skóry oraz wyrobienie zdrowych, codziennych nawyków, prowadzących do tego, aby każda z nas pokochała swoją skórę.