Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejCzas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Silnie regenerujące i nawilżające serum dla każdego typu cery. Preparat poprawia jej kondycję i nadaje promienny wygląd. Składniki o silnych właściwościach antyoksydacyjnych chronią przed wolnymi rodnikami. Formuła zawiera aż 15% organicznego ekstraktu z superowoców (guarany, aceroli, rokitnika, żurawiny, amazońskiego camu-camu). Jest to skondensowany koktajl odżywczy i rewitalizujący. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób palących oraz często przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach.
Serum posiada konsystencję lekkiego olejku, który dobrze się wchłania, jest bardzo wydajny oraz nie pozostawia uczucia obciążenia na skórze. Idealny pod makijaż. Zawarta w preparacie postać witaminy C - C-Infusion, penetruje w głębokie partie skórne oraz wykazuje wysoką aktywność nawet długo po aplikacji. Dochodzi do poprawy syntezy kolagenu i elastyny, rozświetlenia oraz odmłodzenia skóry. Cera staje się promienna, zdrowo wyglądająca oraz pełna blasku.
W składzie oprócz organicznego koncentratu z superowoców znajdziemy: olej jojoba, olej z nasion Chia, olej z pestek winogron, olej arganowy, olej słonecznikowy, olej z kiełków pszenicy, olej ryżowy. To połączenie gwarantuje silne działanie nawilżające, ujędrniające, wygładzające, regenerujące oraz chroniące przed wpływem czynników zewnętrznych na skórę. Z kolei witamina F doskonale odżywia, natłuszcza oraz wzmacnia płaszcz lipidowy. Skóra odzyskuje blask, staje się promienna i wypoczęta.
ul. Inżynierska 13
81-512 Gdynia PL
hello@alkmie.com
Serum aplikować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie wmasować i pozostawić do całkowitego wchłonięcia, a następnie nałożyć krem.
Olej jojoba, olej z nasion Chia, olej z pestek winogron, olej arganowy, olej słonecznikowy, olej z kiełków pszenicy, olej ryżowy, witamina C (C-Infusion), witamina F, organiczny koncentrat z superowoców, skwalan.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Sięga się po niego z przyjemnością. Jest bardzo komfortowy i otulający, nie obciąża skóry. Pachnie przepięknie - cytrusowo.
Rewelacyjny do masażu twarzy przy użyciu np. płytki Gua Sha. Piękny zapach. Dobrze się wchłania, nawilża, Skóra wygląda na promienną. Dobry skład. Jestem zadowolona z zakupu i polecam.
Najlepszy olejek miałam do tej pory. Aplikacja go to czysta przyjemność, można rozkoszować się pięknym cytrusowym zapachem. Dużym plusem tego kosmetyku jest to, że jest on w 100% naturalny.
Bardzo dobry produkt do masażu twarzy, nie zapycha, dobrze się wchłania, jest bardzo wydajny. Ma przyjemny zapach.
Bardzo delikatny, odżywczy olejek. Ładnie nawilża i koi skórę. Warto zainwestować, bo ma świetny naturalny skład.
Świetne serum. Stosuje na dzień z lekkim masażem pod krem . Bardzo wydajne , lekki, świeży nie męczący zapach
Doskonały :) wart jest swojej ceny!!! Przygoda z tym olejkiem to niezwykła przyjemność dla cery i ducha:) Wykorzystuje ten bogaty w witaminy olejek jako serum za pomocą wałeczka do liftingu i masażu twarzy. Po kilku zabiegach oprócz przyjemności cera stała się świeża , odżywiona, promienna. Polecam
kupiłam dla siebie ale zaraz dokupiłam dla przyjaciółki na urodziny,jest super,mimo,że olejek to świetnie się wchłania,pięknie pachnie
Uwielbiam to serum, zauważalnie poprawia kolor skóry a do tego obłędnie pachnie. Wracam do niego raz za razem.
Dzięki temu olejkowi moja pielęgnacja nabiera przez krótką chwilę innego wymiaru... uwielbiam moment kiedy nakładam pipetką olejek na palce a następnie zaczynam wsmarowywać go w skórę . Zapach i konsystencja olejku rozbrajają mnie i czuję jakby ktoś zajmował się w tym momencie moją zmęczoną całym dniem skórą. Przede wszystkim olejek nie obciąża mojej cery, która jest dość kapryśna ( mieszana z tendencją do odwodnienia + trądzik różowaty) . Po przebudzeniu mam wrażenie, że buzia wygląda jakbym dzień wcześniej zafundowała sobie jakiś fajny, delikatny zabieg nawilżający. Z reguły stosuję ten kosmetyk na noc, żeby po prostu nie musieć zakrywać go żadnymi kolorowymi kosmetykami, jednak jako baza pod makijaż już kilkakrotnie sprawdził mi się bez zarzutu. Po prostu lubię czuć ten olejek na buzi i zwyczajnie wolę cieszyć się nakładaniem go dłużej, dlatego stosuje na noc. Uważam, że jego zalety znacznie przewyższają jego cenę ... wręcz uważam, że za te korzyści, które mi przynosi zapłaciłabym nawet i trzy razy tyle gdyby trzeba było ... z mojego punktu widzenia polecam !!!!!!
Olejek Alkemie jest niesamowity. Uwielbiam produkty z tej firmy. Naturalne, działają zgodnie z opisem i przeznaczeniem. Olejek nawilża skórę i nie pozostawia tłustej warstwy. Można używać pod podkład.
Zapach niczym słodkie cytrusowe landrynki i początkowo była dla mnie zbyt słodki (nie przepada za jedzeniowymi zapachami), to albo przywykłam, albo fakt, że mieszam go zwykle z kremem na dzień lub na noc trochę niweluje jego intensywność, co w mojej opinii czyni go przyjemniejszym.
Bardzo ładnie się wchłania, super pachnie, idealny pod krem na dzień. Skóra wygląda na wypoczętą, rozświetloną, ma wyrównany koloryt. Bardzo dobry produkt. Świetny skład.
Olejek świetnie nadaje się do stosowania na noc po serum - skóra rano wygląda promiennie i gładko. Jest baaaardzo wydajny i pięknie pachnie, choć trochę za intensywnie jak dla mnie i musiałam się do tego przyzwyczaić.
Uwielbiam to serum- zapach jest po prostu nie do opisania- mogłabym się nim wysmarować cała. Używam na noc przy pielęgnacji oraz pod makijaż w ciągu dnia. Podkład ładnie na nim wygląda- twarz zdaje się być taka mega zdrowa. Jeden z kosmetyków, które muszą być koniecznie w mojej kosmetyczce.
Na pewno warto zwrócić uwagę, czy skóra toleruje oleje zawarte w składzie. Olejek nakładam na serum nawilżające i spisuje się bardzo dobrze.
Olejek przede wszystkim pięknie pachnie. Nie jest tłusty. Twarz po nim od razu staje się promienna i nawilżona. Używam wieczorem pod krem - maskę wyciszającą również firmy Alkemie.
Olejek naprawdę mnie zaskoczył! Moja twarz po kilku dniach stosowania (tylko wieczorem), została ładnie nawilżona. Nabrała zdrowego kolorytu. Cudowny zapach jest dodatkowym atutem. Nie pozostawia tłustego filmu. W miarę wydajny.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.