Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejCzas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Wygładzający peeling do ciała przeznaczony dla każdego typu skóry. Preparat pomaga pozbyć się szorstkiej i matowej skóry. Doskonale rewitalizuje i nawilża skórę.
Enzym papaina i kwas mlekowy stymulując odnowę komórkową pomaga usunąć martwe komórki naskórka bez wywołania podrażnienia. Naturalna sól morska zluszcza i rewitalizuje, a mieszanka bio-lipidów pomaga chronić i wzmacniać naturalną barierę ochronną skóry. Zawartość naturalnych ekstraktów roślinnych w preparacie Thermofoliant Body Scrub zapewnia przyjemne wygładzenie i rozświetlenie skóry.
Dodatkowo ekstrakty z lukrecji, rumianku i białej herbaty są dobrym źródłem przeciwutleniaczy, a olejki z drzewa herbacianego i skórki grejpfruta zapewniają przyjemne pobudzenie zmysłów. Drobinki z łodygi indyjskiego bambusa pięknie rozświetlają skórę. W efekcie skóra jest doskonale wygładzona i przyjemna w dotyku.
Wiesenstr. 21
40549 Düsseldorf DE
info@dermalogica.de
Peeling rozprowadzić na czystej i zwilżonej skórze ciała, masować delikatnymi okrężnymi ruchami, a następnie spłukać ciepłą wodą. Stosować 2-3 razy w tygodniu. Dla najlepszych efektów, po peelingu zastosować olejek do ciała Phyto Replenish Body Oil.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Papaina, kwas mlekowy, sól morska, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z białej herbaty, ekstrakt z rumianku, olejek z drzewa herbacianego, grejpfrut.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Peeling oceniam na podstawie otrzymanej próbki. Co do peelingów to bardzo trudno mi dogodzić, a po wypróbowaniu Thermafoliant Body Scrub wydaje mi się, że będzie to mój ulubiony peeling...przede wszystkim doskonale się rozprowadza, ma delikatny ziołowo-cytrusowy zapach, wspaniale peelinguje skórę i nie obkleja wanny !
Skutecznie oczyszcza skórę, dobrze się rozprowadza, nie odpada, drobinki są niewielkie. Nie podrażnia mimo intensywnego masażu. Zostaje na stałe!
Jak do tej pory najlepszy peeling do ciała, jaki stosowałam. Ma idealna konsystencje, nie odpada i nie obkleja wanny. Łatwo go spłukać, nie podrażnia. Ma bardzo drobne drobinki, które nie są drażniące, nie przesusza. Działanie rozgrzewające dużo słabsze niż odpowiednika do twarzy. Ja polecam, bo nawet stosowany często nie powoduje podrażnień i przesuszenia.
Bardzo gesty, konkretny peeling o przyjemnym zapachu i mocnym działaniu. Lubię efekt oczyszczonej dotlenionej skóry po jego użyciu.
Bardzo fajny o delikatnym, ziołowym zapachu. Mimo gęstej konsystencji dobrze się rozprowadza. Wygładza, pobudza i przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji olejkiem Phyto Replenish Body Oil.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.