Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejProdukt rekomendowany dla każdego typu skóry.
Zawiera w swoim składzie korzeń z pokrzywy indyjskiej który wzmacnia i przedłuża opaleniznę. Ponadto stosowany regularnie nadaje skórze ciemniejszy odcień. Dzięki swojej olejowej formule nawilża i natłuszcza skórę oraz stymuluje jej regeneracje, zapewniając jej miękkość i elastyczność. Zawarty w olejku ekstrakt z rokitnika wykazuje potencjał antyoksydacyjny, chroniący skórę przed przedwczesnym starzeniem.
Rozświetlające, złote drobinki nadają na skórze piękny, połyskujący efekt.
Kijowska 5
03-738 Warszawa PL
biuro@hagi.com.pl
Rozsmarować na uprzednio oczyszczonej skórze. Może być także stosowany do masażu. Zaleca się aplikację codziennie w duecie z mgiełką samoopalającą Korzenna Pomarańcza.
Korzeń pokrzywy indyjskiej, ekstrakt z rokitnika, olej z baobabu, mika.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.