Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejCzas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Krem z filtrem, który wzmacnia mechanizmy obronne skóry, przed destrukcyjnym działaniem promieniowania słonecznego oraz przed wolnymi rodnikami. Zawiera połączenie filtrów fizycznych i chemicznych, w celu zapewnienia najwyższej ochrony. Ponadto zawiera Aldeninę, która chroni komórki naskórka przed działaniem wolnych rodników RCS powstających w wyniku ekspozycji na słońce. Stymuluje również syntezę kolagenu typu III, których z czasem skóra produkuje coraz mniej.
Nałożyć na twarz obfitą warstwę kremu pół godziny przed ekspozycją na słońce i czynność powtarzać co 2 godziny.
- ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB
- ochrona po zabiegach dermatologicznych
- skóra sucha i normalna
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.