Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejWoda micelarna odpowiednia dla każdego typu cery, w tym również wrażliwej. Delikatnie usuwa makijaż oraz dokładnie oczyszcza, zarówno twarz i oczy. Dodatkowo wykazuje działanie nawilżające i odświeżające.
Antyoksydacyjne Lumifenole i królewska peonia łagodzą, przywracają skórze komfort i równowagę. Obecność roślinnej gliceryny, wzmacnia efekt nawilżenia naskórka, a kompleks naturalnych emolientów przywraca skórze aksamitną miękkość.
Po zastosowaniu Micellar Cleansing Water skóra jest oczyszczona, nawilżona i zachwyca zdrowym blaskiem. Dodatkowo otula ją subtelny zapach ylang ylang, ze świeżą nutą bergamotki i drzewa sandałowego.
Purifying Cleansing Gel Oczyszczający żel myjącyDelikatny żel oczyszczający stworzony z myślą o pielęgnacji cery mieszanej, tłustej i wrażliwej. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni naskórka, a jego lekka formuła zapewnia komfort stosowania oraz otula delikatnym zapachem mandarynki, jaśminu i mięty.
Żel redukuje nadmiar wydzielanego sebum oraz zabezpiecza skórę przed tworzeniem się niedoskonałości. Antyoksydacyjne Lumifenole przywracają skórze równowagę, natomiast ekstrakt ze świętego lotosu wpływa na cerę wygładzająco. Dodatkowo zawarte w składzie lipoaminokwasy działają antybakteryjnie, a przez to zapobiegają zmianom trądzikowym, wypryskom.
W efekcie stosowania Purifying Cleansing Gel skóra staje się odświeżona i doskonale oczyszczona.
Hydrating Water Mist Pielęgnująca woda nawilżająca w sprayuMgiełka zainspirowany koreańskimi esencjami, przeznaczony do stosowania po demakijażu w celu przygotowania skóry do dalszej pielęgnacji, a także w dowolnym momencie dnia dla uzyskania dodatkowego efektu odświeżenia i nawilżenia. Odpowiednia do pielęgnacji każdego rodzaju cery, również tej wrażliwej.
Mgiełka skutecznie nawadnia naskórek, dzięki obecności wyciągu z kwiatu wiśni i roślinnej gliceryny. Antyoksydacyjne Lumifenole zabezpieczają naskórek przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Dodatkowo otula pięknym zapachem, na który składają się nuty ziołowe z dodatkiem jaśminu i drzewa cedrowego. Cudowna kwiatowa woń sprawia, że chce się jej używać częściej.
Po zastosowaniu Hydrating Water Mist cera staje się miękka, ukojona i zachwycająca zdrowym, promiennym blaskiem.
4 rue Euler
75008 Paris FR
france@jowae.com
Wodę micelarną zaaplikować na płatek kosmetyczny, a następnie przemyć nim twarz i oczy. Nie ma potrzeby spłukiwania.
Purifying Cleansing Gel Oczyszczający żel myjącyNiewielką ilość żelu aplikować na wilgotną skórę twarzy z wyłączeniem okolicy oczu. Wykonać delikatny masaż do momentu uzyskania piany, a następnie opłukać twarz wodą. Stosować rano i wieczorem.
Hydrating Water Mist Pielęgnująca woda nawilżająca w sprayuSpryskać twarz z odległości ok. 20 cm. Używać rano, wieczorem lub o dowolnej porze w ciągu dnia, gdy tylko zachodzi potrzeba.
Antyoksydacyjne Lumifenole, królewska Peonia, roślinna gliceryna, kompleks naturalnych emolientów.
Purifying Cleansing Gel Oczyszczający żel myjącyAntyoksydacyjne Lumifenole, święty lotos, lipoaminokwasy.
Hydrating Water Mist Pielęgnująca woda nawilżająca w sprayuAntyoksydacyjne Lumifenole, woda z kwiatu wiśni, roślinna gliceryna.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Opinia dla produktu Jowae Micellar Cleansing Water Woda micelarna do demakijażu 400 ml
Woda pięknie oczyszcza skórę z makijażu, pozostawiając ją pięknie rozświetloną. Polecam do stosowania jako 1 etap oczyszczania twarzy.
Opinia dla produktu Jowae Micellar Cleansing Water Woda micelarna do demakijażu 400 ml
Jak za taką cenę nie zauważyłam żadnych rewelacji. Woda, jak woda. Ładnie pachnie, to na pewno na plus.
Opinia dla produktu Jowae Purifying Cleansing Gel Oczyszczający żel myjący 200 ml
Uwielbiam produkty od Jowae i kolejny produkt który nie zawiódł. Dobrze się pieni, przyjemnie pachnie. Jest delikatny ale jednocześnie skuteczny, dobrze domywa twarz
Opinia dla produktu Jowae Purifying Cleansing Gel Oczyszczający żel myjący 200 ml
Generalnie żel do mycia twarzy jest produktem dobrym, ponieważ dobrze oczyszcza, nie wysusza skóry, nie zapycha porów jest naturalny.
Opinia dla produktu Jowae Hydrating Water Mist Pielęgnująca woda nawilżająca w sprayu 200 ml
Woda pięknie rozświetla twarz, dodatkowo pielęgnuje i daje poczucie dogłębnego nawilżenia skóry. Polecam serdecznie!
Opinia dla produktu Jowae Hydrating Water Mist Pielęgnująca woda nawilżająca w sprayu 200 ml
Cudowna, lekka, nawilżająca, delikatna dla skóry. No, nachwalić się nie mogę. Pięknie odświeża, pobudza skórę, nie ma potrzeby aplikowania jej tonami, więc starcza na długo. Nie klei się. Skóra po niej jest promienna i odświeżona. Dla mojej delikatnej skóry jest to dodatkowe, bardzo przyjemne źródło nawilżenia. Idzie druga buteleczka i myślę, że na stałe zagości w mojej pielęgnacji.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.