Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejCzas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Moisturiser Lite - Krem delikatnie nawilżający do skóry interaktywnej. Produkt należący do kroku 1 pielęgnacji Nimue, przeznaczony do cery interaktywnej, z cechami uszkodzenia oraz problematycznej. Doskonale nawilża skórę, optymalizuje wydzielanie łoju oraz wizualnie poprawia stan cery. Głównym składnikiem jest kompleks kwasów owocowych Multifruit 2,5%, które bardzo delikatnie złuszczają naskórek oraz gwarantują działanie regeneracyjne. Dodatkowo formuła kremu zawiera nawilżające ekstrakty naturalne oraz Ester witaminy E oraz Ester witaminy C, które wykazują silne działanie antyoksydacyjne. Neutralizuje dzięki temu wolne rodniki, które odpowiedzialne są za szybsze starzenie się skóry. Skóra po użyciu jest doskonale nawilżone, staje się miękka i gładka w dotyku. Dzięki regulacji sebum pozbywamy się efektu świecenia. Produkt posiada pH4,5.
Krem należy stosować dwa razy dziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, delikatnie masując do całkowitego wchłonięcia. Można stosować w okolicach oczu.
- cera problematyczna
- cera z cechami uszkodzenia
- cera problematyczna
- przesuszenia
- skóra szorstka
- nadmierne wydzielanie łoju
- świecenie się skóry
- ochrona antyoksydacyjna
2,5% kompleks kwasów owocowych Multifruit, 6% Lacto Complex, Ester witaminy E, Ester witaminy C.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Oceniam próbkę otrzymaną do zamówienia. Krem lekki o delikatnym działaniu nawilżającym. Na dzień idealny, dobrze się wchłania ale w ciągu dnia skóra błyszczy. Na noc za delikatny jeszcze oczekujemy głębszego nawilżenia.
Niestety krem nie sprawdził się u mnie. Okazał się zbyt ciężki dla mojej tłustej i reaktywnej cery. Zapach nie powinien przeszkadzać osobom wrażliwym na zapachy.
Oceniam na podstawie próbki ale już po pierwszym użyciu mogę przyznać iż krem jest godny polecenia. Lekka formuła nie zapycha, z powodzeniem pod makijaż.
Krem jest delikatny. Nadaje się do tłustej cery, zwłaszcza gdy ta cera jest przy okazji wrażliwa. Nie powoduje powstawania dodatkowych zaskórników i wyprysków. Prawie nie pachnie (duży plus). Dobrze się wchłania. Tuba jest dla mnie wygodniejsza niż słoiczek
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.