Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejLekki żel do mycia skóry normalnej, mieszanej, tłustej, naczynkowej i wrażliwej. Delikatnie usuwa nadmiar sebum, zanieczyszczenia oraz pozostałości makijażu. Składniki aktywne, jak alantoina, aloes, olej z nasion rzeżuchy łąkowej działają zmiękczająco oraz łagodzą zaczerwienioną, podrażnioną cerę. Formuła idealnie dostosowana nawet dla najbardziej reaktywnej cery, również ze skłonnością do trądziku różowatego.
Calm Mineral Moisturizer SPF 30 Krem nawilżający do skóry normalnej i tłustejDelikatny krem dedykowany cerze normalnej, mieszanej i tłustej. Idealny również dla cer wrażliwych. Dzięki obecności aloesu wykazuje działanie nawilżające i łagodzące. Jednocześnie zapewnia doskonałą ochronę przeciwsłoneczną na bazie mineralnych filtrów UV, zapobiegając pojawianiu się przedwczesnych oznak starzenia oraz uszkodzeń posłonecznych. Lekka, nietłusta konsystencja balsamu nie obciąża skóry, pozostawia cerę miękką i wygładzoną z matowym wykończeniem.
Grote Koppel 7
3813 AA Amersfoor NL
logistics@paulaschoice-eu.com
Stosować rano i wieczorem. Na zwilżoną skórę twarzy nałożyć niewielką ilość żelu energicznymi, ale delikatnymi ruchami okrężnymi. Dobrze spłukać. Powtórzyć proces, aby usunąć mocny makijaż.
Calm Mineral Moisturizer SPF 30 Krem nawilżający do skóry normalnej i tłustejStosować jako ostatni krok w porannej pielęgnacji. Odczekać chwilę aż krem się wchłonie, a następnie można wykonać makijaż.
Olej z nasion rzeżuchy łąkowej, ekstrakt z łopianu, alantoina, sok z liści aloesu, witamina E, ekstrakt z nagietka lekarskiego.
Calm Mineral Moisturizer SPF 30 Krem nawilżający do skóry normalnej i tłustejFiltry mineralne (tlenek cynku, dwutlenek tytanu), alantoina, ekstrakt z rumianku, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z korzenia lukrecji, sok z liści aloesu, pantenol, ekstrakt z alg.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Opinia dla produktu Paulas Choice Calm Mineral Moisturizer SPF 30 Krem nawilżający do skóry normalnej i tłustej 60 ml
Najlepszy filtr do problematycznej i mieszanej skóry twarzy! Wysoka ochrona, cera jest po nim bardzo świeża przez cały dzień, nie zatyka porów i idealnie współpracuje z podkładem i w ogóle całym makijażem. Uspokaja, chroni i pielęgnuje! Dodatkowo jest to bezpieczny filtr mineralny w ciąży! Polecam !!!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.