Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejPhenome jest polską marką istniejącą na rynku od 2009 roku. W ofercie znajdują się naturalne, ekskluzywne kosmetyki zawierające w swym składzie wyłącznie naturalne komponenty, stanowiące minimum 98% kompozycji kosmetyku. Produkty powstają w oparciu o innowacyjne techniki pozyskiwania ekstraktów roślinnych i najnowsze metody produkcji o standardach farmaceutycznych. W składzie żadnego z kosmetyków nie ma parabenów, silikonów, sls, lanoliny, filtrów chemicznych, barwników syntetycznych. Do produkcji kosmetyków marki Phenome nie używa się zwykłej wody, każdy z nich opiera się na hydrolatach roślinnych, przykładem może być woda różana, cytrynowa, migdałowa, z zielonej herbaty czy aloesu, które dostarczają minerałów, witamin oraz odnawiają komórki. Ponadto wyciągi roślinne są bardziej fizjologiczne niż woda,lepiej przenikają w głąb skóry, sprawiając, że jest ona nawilżona. W portfolio marki Phenome znajdują się kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy, ciała, włosów, zarówno dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Marka nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach, ani nie korzysta z żadnych składników pochodzenia zwierzęcego (takich jak na przykład kolagen).
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Aksamitny żel do mycia każdego rodzaju skóry twarzy, szyi i dekoltu, także wrażliwej. Ekologiczny ekstrakt z jabłka działa na skórę rozświetlająco i rozjaśniająco, dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne, chroniąc komórki skóry przed uszkodzeniami, jakie może spowodować promieniowanie słoneczne. Działanie to jest spotęgowane dzięki witaminie C obecnej w wyciągu z aceroli oraz z owoców liczi.
Ponadto ekstrakt z papai wygładza naskórek i rozjaśnia nierówny koloryt. Bogactwo składników antyoksydacyjnych, jak wyciąg z zielonej herbaty, ekstrakt z kłączy irysa czy żeń-szeń, opóźniają procesy starzenia się skóry.
Żel Calming Blemish Cleanser doskonale oczyszcza i odświeża cerę, jednocześnie łagodząc podrażnienia i likwidując przesuszenia. Wyciąg ze skórki cytrynowej i pomarańczowej oraz kwas hialuronowy świetnie ją nawilżają, dodając witalności.
Biały Kamień 2/10
02-593 Warszawa PL
kontakt@phenome.eu
Niewielką ilość żelu aplikować na zwilżoną skórę twarzy, delikatnie masować aż do uzyskania piany, następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą. Do stosowania dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Należy omijać delikatne okolice oczu.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Ekologiczny ekstrakt z jabłka, wyciąg z aceroli, wyciąg z miłorzębu japońskiego, kwas hialuronowy, wyciąg z aloesu zwyczajnego, wyciąg z zielonej herbaty, ekstrakt z owoców żurawiny, wyciąg z owoców liczi, ekstrakt z papai, wyciąg ze skórki cytrynowej, wyciąg ze skórki pomarańczowej.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Jak dla mnie za słaby. Nie domywa, wysusza skórę, nie czułam, że jest umyta. Zapach intensywny, również nie dla mnie. Zużyłam, ale wracać nie będę.
Bardzo dobry żel, dobrze myje, nie wysusza skóry, bardzo wydajny, podoba mi się delikatny zapach. Polecam.
Nie jest to wow, ale efekt wystarczający i proporcjonalny w stosunku do ceny. :) Bardzo wydajne, wystarczy odrobina i żel bardzo się pieni.
Wspaniały produkt, doskonale oczyszcza również makijaż. Nie ma nieprzyjemnego efektu ściągnięcia skóry jak to bywa przy innych żelach. A na dodatek cudownie pachnie. Polecam.
Faktycznie nie wysusza skóry. Nie ściąga jej. Nie zmywa dobrze tuszu do rzęs. Jak na tą cenę spodziewałam się lepszych efektów.
Nie spodziewałam się tak dobrych efektów. Po tygodniu stosowania zauważyłam rozświetlenie skóry i zmniejszenie rozszerzenia porów. Stosowałam droższe "myjadła" które nie dawały tak wyraźnych efektów. Bardzo polecam!
Moje odkrycie! Żel idealnie oczyszcza skórę i bez problemu radzi sobie z makijażem. Ponadto pięknie pachnie jabłkami. Idealnie sprawdza się przy mojej mieszanej, a jednocześnie odwodnionej cerze.
Ladnie oczyszcza skore jednak nie zauwazylam poprawy w kondycji skory ani tez moje przebarwienia sie nie pomniejszyly/ nie bledna;
Mam cerę mieszaną. Ten żel jest fantastyczny! Bardzo dobrze oczyszcza skórę z sebum i makijażu (stosuję mineralny), a przy tym nie wysusza i nie powoduje ściągnięcia. Zauważyłam też, że świetnie oczyszcza pory. Jestem w połowie pierwszej buteleczki i odkąd go używam, mam na buzi mniej niespodzianek, a pory wydają się mniejsze. To oczywiście zasługa całej pielęgnacji, jednakże żel jest jej codzienną częścią. Jest bardzo wydajny i pięknie pachnie. Uwielbiam kosmetyki z pompką (wygoda i higiena). Polecam :-)
Bardzo przyjemny żel, stosuje na moją mieszaną cerę rano i wieczorem, nie wysusza, nie ma uczucia "ściągnięcia", dobrze doczyszcza cerę po całym dniu.
Bardzo przyjemny żel. Używam go, ponieważ moja skóra ma skłonności do przebarwień. Wraz z tonikiem tworzą udany duet . Rewelacyjnie przygotowują skórę do dalszych zabiegów.
Kolejny produkt marki Phenome, który z czystym sumieniem mogę polecić. Produkt bardzo wydajny, starczył mi na kilka miesięcy. Pięknie oczyszcza, a w połączeniu z tonikiem z serii rozjaśnił moje przebarwienia. POLECAM.
Bardzo wydajny produkt. W stosowaniu bardzo delikatny, ale skuteczny. Nie wysusza i nie podrażnia. Z czasem zauważyłam rozjaśnienie cery. Dla mnie super.
Bardzo fajny żel do mycia twarzy pięknie pachnie z przyjemnością myje się nim twarz. Bardzo dobrze oczyszcza jakoś do ceny bardzo dobra polecam
Produktu używam od 2 tygodni. Dostrzegłam też, że będzie wydajny, gdyż 1 naciśnięcie pompki wystarczy na oczyszczenie całej twarzy oraz szyi. Miły zapach dopełnia 2 etap demakijażu, czyli najpierw olejek a po nim ten żel. Naprawdę zmywa cały makijaż. Mam wrażliwą cerę i jak na razie nie widzę negatywnego wpływu na twarz/szyję, ale w moim przypadku kosmetyki dają mi popalić w drugim miesiącu stosowania. Żel mogę polecić, bo faktycznie wycisza stan skóry, przyjemnie pachnie oraz zmywa makijaż. Na inne efekty będę czekać, z tego względu na razie 4 gwiazdki.
Kosmetyki Phenome są obłędne! Skład cudowny, co od razu czuć na skórze, piękny zapach, delikatny produkt, nie podrażnia, (u mnie bardzo delikatna, sucha, po kuracji retinolem skóra), ale skuteczny, bardzo dobrze oczyszcza i rzeczywiście skóra jest "wyciszona" :)
Bardzo dobry żel. Nawilża, nie wysusza i bardzo dokładnie zmywa makijaż, nawet oczu. Jest przy tym delikatny. Pozostawia skórę świetlistą i bez zaczerwień.
Kupiłam już 3 opakowanie to o czymś świadczy...Super żel dla cery mieszanej, dojrzałej z przebarwieniami :)
Bardzo wydajny, skutecznie myjący żel. Nie wysusza skóry, ma dobry skład, przyjemnie się go używa. Jeden z moich ulubionych.
Polecam żel dobrze oczyszcza, pięknie pachnie i nie szczypie w oczy więc można bez problemu zmyć makijaż. Skóra jest rozjaśniona i wygładzone. Jedyny minus, mój subiektywny strasznie się pieni i potrzeba sporo wody żeby go spłukać. Cała reszta ogromny plus.
Naprawdę świetny żel do mycia twarzy. Mam cerę mieszaną - po jego zastosowaniu jest dokładnie oczyszczona i świeża, a jednoczenie nie jest przesuszona. Używam raz dziennie wieczorem, następnie twarz przecieram tonikiem (innej firmy).
Najlepszy żel do mycia twarzy jaki używałam! Cudownie kremowy i delikatny, mycie twarzy nigdy nie było takie przyjemne, a jednocześnie idealnie usuwa zanieczyszczenia i makijaż, nawet tusz do rzęs. Do tego miły i delikatny zapach. Moja cera jest po nim miękka, jedwabiście gładka i promienna - mam wrażliwą, suchą i skłonną do podrażnień skórę, więc taki efekt nie jest łatwy do osiągnięcia. Gorąco polecam!
Najlepszy. Autentycznie niweluje przebarwienia. Wygładza i rozjaśnia cerę. Bardzo wydajny. Nie wysusza, nie podrażnia, a czyni cuda.
Bardzo dobra jakość! Dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia i rzeczywiście po dłuższym stosowaniu widać wyrównanie kolorytu. Wzmacnia działanie depigmentacyjne innych kosmetyków. Na pewno kupię ponownie.
Żel dobrze zmywa pozostałości po makijażu.. skóra jest oczyszczona i napięta.. brak jakichkolwiek zastrzeżeń..
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Podana cena jest informacją o najniższej cenie produktu z ostatnich 30 dni
Najniższa cena: 124,00 zł
Produkt jest dostępny w magazynie i gotowy do wysyłki! Zamów już dziś, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia.
Produkt opuści nasz magazyn w najbliższy Poniedziałek. Ciesz się szybkim dostępem do swoich ulubionych produktów!
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego kosmetologa poprzez:
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 30 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.