Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejBabo to marka kosmetyków naturalnych o skutecznym działaniu. Głównym problemem, z którym walczą kosmetyki Babo jest przedwczesne starzenie skóry. Naturalne składniki o właściwościach przeciwzmarszczkowych pozwalają spowolnić proces starzenia i tym samym zapewnić skórze młody wygląd na dłużej. Roślinne ekstrakty stymulują skórę nadając jej naturalny blask oraz dbają o jej odpowiedni poziom nawilżenia. Stale poszerzająca się oferta kosmetyków Babo pozwala kompleksowo zadbać o skórę- od oczyszczania po dogłębne nawilżanie! Zamiłowanie do natury objawia się w marce Babo również dbaniem o środowisko. Opakowania kosmetyków tej marki tworzone są z ciemnego szkła, które dodatkowo chroni składniki aktywne przed utlenianiem.
Niestety dystrybutor nie podaje dokładnej daty dostawy produktu. Jeśli wypełnisz formularz pod ceną produktu, poinformujemy Cię sms lub email od razu po otrzymaniu dostawy.
Olejek myjący przeznaczony do demakijażu oraz oczyszczania twarzy. Dzięki zawartości naturalnych olejów, bardzo skutecznie rozpuszcza nawet wodoodporny makijaż, bez konieczności pocierania skóry wacikiem. W składzie znajduje się olej z pestek winogron, olej ze śliwek czy olej sezamowy odżywiają skórę, wygładzają a także regenerują.
Zawarty w olejku ekstrakt z kakaowca delikatnie rozluźnia napięcie skóry. Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej poprawia mikrokrążenie oraz pozytywnie wpływa na naczynia krwionośne, dzięki czemu pobudza produkcję kolagenu w skórze.
Olejek emulguje w połączeniu z wodą, dzięki czemu po zmyciu nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy.
Krem pod Oczy Przeciwzmarszczkowy Prewencja przeciwzmarszczkowa i nawilżanieKrem przeznaczony dla osób z oznakami starzenia skóry wokół oczu oraz jako ochrona przed tworzeniem zmarszczek. Bogaty jest w naturalne składniki aktywne, takie jak oleje roślinne, które uelastyczniają i działają odżywczo na skórę. W produkcie zawarty został biomimetyczny neuropeptyd o właściwościach rozluźniających mięśnie tworzące zmarszczki. Składnik ten daje efekt liftingu, napięcia i wygładzenia skóry wokół oczu.
Formuła obejmuje także substancje o działaniu przeciwobrzękowym i redukującym zasinienia, takie jak ekstrakt z kasztanowca oraz kofeinę. Dodatek alantoiny, pantenolu, beta-glukanu i niacynamidu wpływa na skórę łagodząco i wzmacnia jej odporność. Regularne stosowanie kremu zapewnia wzrost nawilżenia skóry wokół oczu, a także jej wygładzenie, redukcję zmarszczek i bardziej wypoczęty wygląd.
ul. Bulwar Dedala 1/3
54-130 Wrocław PL
kontakt@babo.com.pl
Odpowiednią ilość olejku rozetrzeć w suchych dłoniach, następnie wykonać masaż twarzy by rozpuścić makijaż. Letnią wodą spłukać olejek.
lub
Odpowiednią ilość olejku rozetrzeć w wilgotnych dłoniach w celu powstania emulsji. Wykonać delikatny masaż twarzy by rozpuścić makijaż. Letnią wodą spłukać olejek.
Niewielką ilość kremu należy delikatnie wklepać opuszkami palców w skórę pod oczami i na powieki.
Ekstrakt z kakaowca, ekstrakt z wąkroty azjatyckiej, olej sezamowy, olej z pestek winogron, olej ze śliwek.
Krem pod Oczy Przeciwzmarszczkowy Prewencja przeciwzmarszczkowa i nawilżanieBiomimetyczny neuropeptyd, kofeina, ekstrakt z owoców Goji, ekstrakt z kasztanowca, beta-glukan z drożdży, betaina z buraka cukrowego, oliwa z oliwek, olej ze słodkich migdałów, olej z rokitnika, olej z zielonej kawy, masło shea, sok z liści aloesu, pantenol, alantoina, witamina B3 (niacynamid), witamina E
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Opinia dla produktu Babo Myjący Olejek do Demakijażu Wygładza, regeneruje, odżywia 100 ml
Cudowny olejek do demakijażu! Dokładnie zmywa wszelki makijaż, oczy po nim nie szczypią, po późniejszym zmyciu go woda z żelem jest niesamowicie gładka i napięta. Do tego to Polska firma która jest cruelty free, No poprostu cudo kosmetyk! Napewno kupię ponownie.
Opinia dla produktu Babo Myjący Olejek do Demakijażu Wygładza, regeneruje, odżywia 100 ml
Olejek wydajny. Ma naturalny zapach - mi nie przeszkadza. Dobrze rozpuszcza makijaż. Trzeba go domyć żelem/pianką bo nie emulguje. Nie jest to tak ciężki olejek do mycia jak np. ma Resibo.
Opinia dla produktu Babo Krem pod Oczy Przeciwzmarszczkowy Prewencja przeciwzmarszczkowa i nawilżanie 15 ml
Opinia na podstawie próbki. Krem wydajny. Nie jest tłusty, nie pozostawia pod oczami dyskomfortu. Warty wypróbowania.
Opinia dla produktu Babo Krem pod Oczy Przeciwzmarszczkowy Prewencja przeciwzmarszczkowa i nawilżanie 15 ml
Krem jest świetny. Ma bogatą konsystencję, ale nie jest tłusty. Cudownie pielęgnuje dojrzałą cerę. Jest bardzo wydajny i świetnie nadaje się na dzień pod makijaż. Jestem zachwycona i wiem, że jak go skończę to kupię kolejny słoiczek.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Jeśli artykuł będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas powiadomienie.