Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcej
Do zamówień dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Opaska do spania wykonana z jedwabiu. Świetnie sprawdzi się zarówno w codziennym zastosowaniu, jak i w podróży. Całkowita ciemność, którą stwarza, pozwala na regulację naturalnego procesu wydzielania melatoniny, która odpowiada za cykl okołodobowy.
Maska na oczy została wykonana w 100% jedwabiu, który dzięki swoim wyjątkowym właściwościom zapewnia delikatny efekt chłodzenia, a dodatkowo nie powoduje odgnieceń czy podrażnień. Piękny, połyskujący, czarny materiał prezentuje się niezwykle elegancko.
Opaskę należy prać ręcznie w letniej wodzie z użyciem delikatnego detergentu lub w pralce na programie delikatnym w temperaturze 30 stopni, bez wirowania. Maskę należy suszyć ułożoną na płaskiej powierzchni do całkowitego wyschnięcia. Nie suszyć opaski w suszarce i nie prasować.
ul. Grójecka 194/U12
02-390 Warszawa PL
zamowienia@dermoelite.pl
Przed snem założyć opaskę na głowę zakrywając oczy. Pasek można dopasować do odpowiedniej długości, aby komfortowo dostosował się do rozmiaru głowy. Ważny, aby opaska zakrywała górną część nosa i w całości blokowała dostęp światła.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.