Orphica. Firma wzoruje się na naturze i z niej czerpie inspiracje do nowych produktów. Odkrywa dobroczynne działanie roślin i wykorzystuje je do ulepszania swoich produktów. Dzięki temu zapewnia wysokie bezpieczeństwo, które potwierdza badaniami laboratoryjnymi. Wysoka jakość produktów, to nie tylko bezpieczeństwo lecz również wysoka skuteczność. Misją firmy jest pomoc w odkrywaniu naturalnego piękna, poprzez podkreślanie atutów urody. Każda kobieta powinna pokochać siebie taką jaka jest, a produkty Orphica pomogą jedynie podkreślić i wydobyć skrywane piękno. Orphica dzięki swojej rzetelności cieszy się uznaniem kobiet już w 35 krajach świata.
Innowacyjny produkt o działaniu pogrubiającym i wydłużającym rzęsy. Wysoka trwałość produktu sprawia, że można cieszyć się pięknym, wyrazistym spojrzeniem przez cały dzień. Mocne napigmentowanie tuszu stwarza efekt intensywnie czarnych rzęs.
W składzie znajduje się wosk roślinny pozyskiwany z liści palmy Copernicia cerifera, który na powierzchni rzęs tworzy warstwę okluzyjną. Olej z rzepaku kanadyjskiego wygładza, zmiękcza oraz kondycjonuje włoski. Z kolei masło shea i gliceryna regenerują oraz nadają połysk. Produkt nie powoduje sklejania rzęs ani ich obciążenia, nawet po całodziennym makijażu nie zauważmy kruszenia wokół oczu.
Up Mascara nadaje spojrzeniu seksapilu i wyrazistości. Ergonomiczna szczoteczka oraz specjalnie dopasowana formuła, zapewnia dokładne pokrycie oraz objętość od nasady aż po same końce. Rzęsy stają się wydłużone, rozdzielone oraz sprężyste.
Arrow Kredka do oczu kolor czarnyKredka posiada miękką konsystencję, co wspomaga wykonanie idealnego makijażu. Wysoka trwałość zapewnia idealny make-up przez cały dzień, bez rozmazywania oraz osypywania się. Naturalne składniki, z których wykonana jest kredka, pielęgnują skórę wokół oczu oraz zapobiegają podrażnieniom.
Ekstrakt z kwiatów nagietka regeneruje drobne uszkodzenia oraz działa łagodząco, a ekstrakt z lnu odżywia i nawilża skórę. Leczniczy ekstrakt z tataraku zwyczajnego zwiększa elastyczność skóry. Kredka nie tylko gwarantuje doskonały makijaż, lecz równocześnie pielęgnuję delikatną skórę wokół oczu oraz sprawia, że rzęsy stają się mocniejsze i bardziej lśniące. Kredka idealnie sprawdzi się w przypadku osób ze skłonnościami do podrażnień i nadwrażliwością na kosmetyki.
Specjalna gąbeczka dołączona do kredki pomoże w wykonaniu makijażu "smoky eyes", poprzez możliwość roztarcia. Kredka doskonale poradzi sobie również z cienkimi, precyzyjnymi kreskami. Produkt dostępny w kolorze czarnym, brązowym, nude, miętowym oraz grafitowym.
24 Avenue Du Prado
13006 Marseille FR
contact@orphica.com
Aplikować maskarę na całej długości rzęs, zaczynając od nasady aż po same końce.
Arrow Kredka do oczu kolor czarnyRysowanie należy rozpocząć od wewnętrznego kącika oczu, kończąc na zewnętrznym. W celu wykonania "smoky eyes" należy rozetrzeć kreskę dołączoną gąbeczką.
Wosk z liści palmy Copernicia cerifera, olej z rzepaku kanadyjskiego, masło shea.
Arrow Kredka do oczu kolor czarnyEkstrakt z kwiatów nagietka, Ekstrakt z lnu, Ekstrakt z tataraku zwyczajnego.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Opinia dla produktu Orphica Up Mascara Tusz do rzęs 7,5 ml
Genialny tusz. Pięknie wydłuża i pogrubia. Nic się nie osypuje i rozmazuje w ciągu dnia. Zmywa się świetnie każdym płynem.
Opinia dla produktu Orphica Arrow Kredka do oczu kolor czarny
Pierwsza kredka, która mi się nie rozmazuje, długo trzyma. Mocny czarny kolor, dodatkowo gąbeczka do rozcierania. Super.
Opinia dla produktu Orphica Up Mascara Tusz do rzęs 7,5 ml
Bardzo dobry tusz! Stosuję niemal codziennie i przetestowałam nawet w ekstremalnych warunkach :) Nie osypuje się, nie spłynął też na deszczu. Bardzo łatwo się aplikuje, rozczesuje rzęsy i sprawia bardzo naturalny efekt. Dokupiłam też mamie :)
Opinia dla produktu Orphica Arrow Kredka do oczu kolor czarny
Zazwyczaj używałam eye-linera, jestem mega zadowolona, miękka, świetnie się rozprowadza, a do tego jest gąbeczka rozcierająca.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Zestaw jest dostępny w magazynie i gotowy do wysyłki! Zamów już dziś, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia.
Zestaw opuści nasz magazyn w najbliższy Piątek. Ciesz się szybkim dostępem do swoich ulubionych produktów!
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego kosmetologa poprzez:
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 30 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.