Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejKosmetyk posiada konsystencję lekkiego musu, którego szybkoschnąca formuła wraz z wyselekcjonowaną mieszaniną pigmentów gwarantuje natychmiastową, naturalną i długotrwałą opaleniznę. Rozwija się ona z czasem i wzmacnia w ciągu 4 – 6 godzin. Główny kolor przewodni produktu ułatwia przeprowadzenie równomiernej aplikacji kosmetyku oraz uniknięcie powstawania smug i zacieków.
Ekstrakt z aloesu, mleczko z oliwek oraz witamina E pielęgnują, nawilżają i wygładzają skórę. Formuła kosmetyku jest całkowicie wegańska.
W efekcie stosowania musu ciało zyskuje piękny i zdrowy koloryt, a skóra jest odżywiona, gładka i promienna. Opalenizna utrzymuje się na skórze do 7 dni.
Tanning Applicator Mitt RękawicaDzięki rękawicy łatwiej i sprawniej można rozprowadzić wszelkiego rodzaju kosmetyki samoopalające bez powstawania smug i zacieków oraz bez zabrudzenia.
Dodatkowo specjalnie zaprojektowana rękawica posiada powłokę ochronną, która zapobiega wchłanianiu produktu w materiał.
Kosmetyk nie zapewnia ochrony przeciwsłonecznej.
Al.Jerozolimskie 85/21
02-001 Warszawa PL
info@rayagroup.pl
Dobę przed zastosowaniem kosmetyku wykonać peeling i zadbać o nawilżenie najbardziej suchych obszarów ciała (łokcie, kolana, kostki, stopy). By ułatwić aplikację samoopalacza oraz ochronić dłonie przed niepożądanym zabarwieniem, zastosować specjalną rękawicę.
Niewielką ilość musu rozprowadzić na skórze ciała i/lub twarzy dokładnymi, okrężnymi ruchami. Przed ubraniem odczekać do całkowitego wyschnięcia produktu.
Do czasu rozwinięcia się opalenizny unikać kontaktu z wodą, pocenia się oraz aplikowania innych kosmetyków na skórę. Po upłynięciu czasu wzmacniania się opalenizny pozostałości musu zmyć ze skóry bez użycia produktów oczyszczających typu mydło czy żel.
Tanning Applicator Mitt RękawicaRękawicę stosować przed każdym preparatem samoopalającym, bronzerem, jak i produktem zawierającym drobinki rozświetlające.
Witamina E, aloes, mleczko z oliwek, dihydroxyaceton.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Opinia dla produktu St Moriz Tanning Mousse Mus samoopalający o średnim odcieniu (Medium) 200 ml
Poprzednio używałam delikatniejszego produktu tego samego producenta. Ta pianka jest nieco bardziej intensywna i szybciej działa, ale nadal jest to bardzo dobry produkt. Dobrze się rozprowadza, ładny kolor.
Opinia dla produktu St Moriz Tanning Applicator Mitt Rękawica 1 szt
Idealnie się sprawdza, nie pozostawia smug! Korzystam już kolejny sezon, łatwo się czyści. Zakupiłam w ramach programu Top katalog.
Opinia dla produktu St Moriz Tanning Applicator Mitt Rękawica 1 szt
Zakupu rękawicy dokonałam za potrzebą, gdyż moja mgiełka samoopalająca mająca pokrywać równomiernie ciało bez potrzeby rozsmarowywania zostawiała jednak plamki. Z tą rękawicą efekt jest idealny. Szczerze polecam.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.