Biologique Recherche

18 STYCZNIA 2017 2898 WYŚWIETLEŃ

O marce

Biologique Recherche jest francuską marką kosmetyków biologicznych, która istnieje już od ponad 40 lat. Cechami wyróżniającymi ją wśród innych z branży jest innowacyjność w kwestii pielęgnacji i dbałości o urodę oraz opracowanie autorskich zabiegów dopasowanych do potrzeb danej osoby. Mowa tu o haute couture, czyli zabiegach i kosmetykach, które dobiera się indywidualnie do stanu skóry, po uprzednim zapoznaniu się z przyczynami powodującymi dany problem. Można więc powiedzieć, że są to zabiegi „szyte na miarę” niczym najbardziej ekskluzywne ubrania tworzone przez ikony mody dla jednej, konkretnej osoby.

Założyciele marki, lekarz, biolog i fizjoterapeuta, czyli Philippe, Yvan i Josette Allouche łącząc swe pasje i wykorzystując zdobytą wiedzę, stworzyli zupełnie nową filozofię pielęgnacji skóry i dbania o urodę, tworząc tym samym własną historię w dziedzinie kosmetologii.

Produkty marki Biologique Recherche charakteryzują się niepowtarzalnymi formułami, w których zawarte są aktywne składniki pochodzenia biologicznego, o najwyższych stężeniach jakie wykorzystuje się w kosmetologii. Taka kompozycja kosmetyku zapewnia niezwykłą skuteczność oraz osiągnięcie efektów terapeutycznych w krótkim czasie.

Biologique Recherche

Biologique Recherche jest marką obecną w najlepszych gabinetach kosmetycznych, salonach Spa oraz ekskluzywnych hotelach na całym świecie, gdzie słynie także z autorskich masaży ciała i twarzy oraz niepowtarzalnych technik zabiegowych. Najsłynniejszym i wzorcowym salonem tej marki jest mieszcząca się przy Polach Elizejskich w Paryżu, Ambasada Urody.

Każdego roku marka otrzymuje wiele nagród i wyróżnień na całym globie oraz pojawia się w zestawieniach i rankingach najlepszych profesjonalnych kosmetyków oraz zabiegów kosmetycznych. Określane są one mianem kultowych, jak Lotion P50, który był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany, opisywany jako kosmetyk wszech-czasów w rankingu redakcyjnym „ELLE US”, także w Polsce utytułowany został nagrodą „Glammies 2015” oraz otrzymał wyróżnienie jako „Wybór Roku” magazynu LNE.

Wyróżnienia otrzymują również zabiegi profesjonalne, jak tytuł „Best Non-Surgical Face Lifting” miesięcznika amerykańskiego „New York Magazine” uzyskany za zabieg Remodeling Face, czyli modelowania twarzy. Ponadto uznanie zyskała autorska Mezoterapia Mikroigłowa otrzymując miano „Beauty Premium” polskiego wydania Beauty Forum. Biologique Recherche jest marką znaną i docenianą przez użytkowników na całym świecie. Stosowana jest przez najsłynniejsze kosmetyczki, kosmetologów, ikony wyznaczające kanony w pielęgnacji urody oraz gwiazdy jak Salma Hayek, Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Brad Pitt, Linda Evangelista i Galliano.

Katarzyna Kordyszewska

KatarzynaKordyszewska

Komentarze
0 komentarzy
Produkty wymienione we wpisie
Poniżej znajduje się lista produktów z naszego sklepu, kliknij w produkt aby dowiedzieć się więcej
Zobacz również
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi
Nasz Instagram
Nasze konto obserwuje już 34600 osób. Dołącz do nas
Chcesz z nami zostać?
Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.
Dodatkowo po zapisie otrzymasz 20 zł na zakup w naszym sklepie z dermokosmetykami.
szukaj topestetic
Social Media
Obserwuj nas w mediach społecznościowych. Dowiesz się o nowych artykułach, konkursach i promocjach!
34K 1K
Natalia Krawczyk - Redaktor Współpraca Natalia Krawczyk
tel. 22 641 03 59 w.7
natalia.krawczyk@topestetic.pl