Zmiany obowiązują od 27.04.2026.
Korzystanie ze Sklepu Internetowego lub Konta po tym terminie oznacza akceptację wprowadzonych zmian.
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Krem przeznaczony jest do skóry mieszanej z tendencją do przesuszania, a także suchej i wrażliwej. Łączy działanie wygładzające z intensywnym nawilżeniem i ochroną, wspierając skórę z niedoskonałościami, rozszerzonymi porami oraz oznakami starzenia.
Zawarty w kremie 5% kwas migdałowy działa odmładzająco i przeciwbakteryjnie, silnie nawilża, pobudza syntezę kwasu hialuronowego, zapobiega powstawaniu niedoskonałości, zwęża pory i przeciwdziała powstawaniu zmarszczek.
Ektoina chroni skórę przed odwodnieniem, zabezpiecza DNA komórek przed działaniem promieni UV, skrajnych temperatur i zanieczyszczeń oraz zmniejsza skłonność do podrażnień. Boswellia serrata wzmacnia odporność skóry w trudnych warunkach atmosferycznych, działa przeciwzapalnie i łagodzi podrażnienia.
Efektem stosowania kremu jest wygładzona i intensywnie nawilżona skóra, o wyrównanym kolorycie i wyraźnie zwężonych porach.
Sensitore Aqua Sensitive Płyn micelarny dla skóry wrażliwejPłyn micelarny skutecznie usuwa makijaż, nawet wodoodporny, oraz zanieczyszczenia z twarzy. Dzięki delikatnej formule jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, a szczególnie dla skóry wrażliwej i podrażnionej. Produkt jest bezpieczny dla oczu, także u osób noszących soczewki kontaktowe, nie powodując podrażnień ani uczucia dyskomfortu.
Zawarty w płynie ekstrakt z ogórka nawilża, odświeża i wygładza skórę, przywracając jej naturalną równowagę. Oliwa z oliwek natłuszcza i chroni przed utratą wilgoci, a zawarte w niej witaminy odżywiają i łagodzą. D-pantenol działa kojąco i regenerująco, szczególnie na wrażliwe okolice oczu.
Po zastosowaniu skóra jest czysta, miękka i komfortowa w dotyku.
Novo 8 % Intensywnie odmładzający krem na noc z 8 % kwasem glikolowymDottore Novo to pierwszy etap kuracji odmładzającej z kwasami AHA, polecany osobom, które nie stosowały wcześniej kosmetyków z kwasami. Przeznaczony do pielęgnacji skóry dojrzałej, matowej, zmęczonej, suchej i pozbawionej blasku, z widocznymi oznakami starzenia oraz pierwszymi zmarszczkami.
Krem zawiera 8% kwasu glikolowego, który delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka, wspiera odnowę skóry i poprawia jej strukturę. Skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna, a koloryt wyrównany.
Formułę wzbogacono o ekstrakt z Boswellia serrata, który działa łagodząco, zmniejsza podrażnienia i chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Obecny w kremie squalane intensywnie nawilża, regeneruje i wzmacnia barierę ochronną skóry.
Już po kilku dniach stosowania kremu Novo 8 % skóra odzyskuje zdrowy wygląd, staje się bardziej jędrna, gładka i promienna
Margonińska 22
60-425 Poznań PL
biuro@dottore.pl
Krem stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi delikatnie masując, aż do całkowitego wchłonięcia.
Sensitore Aqua Sensitive Płyn micelarny dla skóry wrażliwejWacik kosmetyczny nasączyć płynem, a następnie delikatnie przetrzeć nim twarz i szyję, aż do momentu całkowitego oczyszczenia skóry.
Novo 8 % Intensywnie odmładzający krem na noc z 8 % kwasem glikolowymKrem stosować wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia.
W trakcie kuracji z Novo 8% należy codziennie stosować krem z wysoką ochroną przeciwsłoneczną SPF 50+.
Produkt rekomendowany jest do stosowania w okresie jesienno-wiosennym.
Kwas migdałowy 5%, Ektoina, Boswellia serrata.
Sensitore Aqua Sensitive Płyn micelarny dla skóry wrażliwejEkstrakt z ogórka, Oliwa z oliwek, Panthenol.
Novo 8 % Intensywnie odmładzający krem na noc z 8 % kwasem glikolowymKwas glikolowy, Boswellia serrata, skwalan.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Opinia dla produktu Dottore Hydratore 5 % Intensywnie nawilżający krem z 5 % kwasem migdałowym 50 ml
Otrzymałam próbkę kremu Dottore Hydratore 5% i jestem bardzo zadowolona z efektów. Moja skóra jest dość wymagająca, a ten krem okazał się idealny – lekka konsystencja, szybkie wchłanianie i naprawdę dobre nawilżenie bez uczucia ciężkości. Już po kilku dniach cera wygląda świeżo i promiennie.
Opinia dla produktu Dottore Hydratore 5 % Intensywnie nawilżający krem z 5 % kwasem migdałowym 50 ml
Bardzo lubię ten kosmetyk. Konsystencja jest dość lekka, krem szybko się wchłania, ale super nawilża. Skóra jest niesamowicie gładka i miękka. Polecam!
Opinia dla produktu Dottore Sensitore Aqua Sensitive Płyn micelarny dla skóry wrażliwej 200 ml
Kosmetyk doskonale usuwa makijaż. Świetny dla skóry suchej i wrażliwej. Ta marka kosmetyczna jest godna uwagi. Polecam!
Opinia dla produktu Dottore Sensitore Aqua Sensitive Płyn micelarny dla skóry wrażliwej 200 ml
Płyn spełnia swoje zadanie, dokładnie oczyszcza a przy tym jest bardzo delikatny. Nie uczula, nie podrażnia, nawilża i pozostawia skórę czystą.
Opinia dla produktu Dottore Novo 8 % Intensywnie odmładzający krem na noc z 8 % kwasem glikolowym 50 ml
To była próbka, ale krem zrobił bardzo dobre wrażenie. Rano skóra była wyraźnie gładsza i wyglądała na bardziej odświeżoną. Formuła dość intensywna, ale komfortowa w użyciu na noc. Dobre rozwiązanie, jeśli zależy na wyraźnym efekcie wygładzenia.
Opinia dla produktu Dottore Novo 8 % Intensywnie odmładzający krem na noc z 8 % kwasem glikolowym 50 ml
Kupiłam krem po tym, jak byłam zadowolona z próbki. Jest genialny dla cery mieszanej, z drobnymi zmarszczkami, niedoskonałościami. Jest po nim efekt ultra oczyszczonej, wyciszonej i rozjaśnionej cery bez łuszczenia czy przesuszenia! Polecam, świetna inwestycja!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.