Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejKosmetyk o łagodnych właściwościach myjących, pozwalający na skuteczne i delikatne usunięcie zanieczyszczeń, nadmiaru łoju oraz makijażu. Dedykowany dla każdego typu cery, nawet tłustej, a także delikatnej okolicy oczu.
Swoje działanie opiera na składnikach pochodzenia naturalnego, które pozwalają na dokładne oczyszczenie, bez powodowania podrażnień lub przesuszeń. Zielona herbata Matcha wykazuje działanie kojące, przeciwzalane, a przede wszystkim antyoksydacyjne, dzięki czemu wpływa na spowolnienie procesów starzenia.
Masło mango stanowi źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych, które intensywnie regenerują i odżywiają skórę. Masło Shea natłuszcza, zmiękcza oraz wspomaga procesy gojenia. Olej ze słodkich migdałów łagodzi stany zapalne, a także ogranicza transepidermalną utratę wody.
Masło, dzięki swoim właściwościom może być stosowane jako baza do masażu dłońmi lub z użyciem płytki gua sha. W efekcie codziennego stosowania skóra staje się miękka, gładka i wyciszona.
Jadeit Płytka jadeitowaPłytka do masażu Gua Sha wykonana z jadeitu, dedykowana do pielęgnacji skóry twarzy. Jadeit to kamień naturalny, który w medycynie niekonwencjonalnej uważamy jest za kamień harmonii. Ze względu na to, że płytka tworzona jest z naturalnego surowca, każda z nich ma swój niepowtarzalny kolor.
Poprzez swoje właściwości fizykochemiczne dobrze przewodzi temperaturę, dzięki czemu uprzednio schłodzona świetnie sprawdzi się w masażu mającym na celu redukcję obrzęków. Poprzez regularnie wykonywany masaż dochodzi do poprawy napięcia i ukrwienia skóry, przepływu limfy, a w rezultacie do likwidacji opuchnięć. Pozwala to też na relaksacje mięśni, przez co wpływa również na redukcję zmarszczek mimicznych. Po masażu skóra zyskuje młodszy, świeży i bardziej wypoczęty wygląd.
Matcha Booster Pro Multifunkcyjne serum do skóry twarzy, szyi i dekoltuSerum o wielokierunkowym działaniu, dedykowane do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy, szyi i dekoltu. Lekka, lecz odżywcza formuła produktu została stworzona tak by odpowiadać na potrzeby zarówno cery suchej, jak i tłustej. Kosmetyk charakteryzuje się działaniem nawilżającym, rewitalizującym i przeciwzmarszczkowym.
Hialuronian sodu silnie nawadnia, niacynamid łagodzi podrażnienia i wyrównuje koloryt, natomiast hydromanil odżywia oraz zmiękcza. Ekstrakt z kanadyjskiej sosny białej hamuje wytwarzanie melaniny, dzięki czemu przyczynia się do niwelowania przebarwień. Witamina C w formie tetra palmitynianu askorbylu rozjaśnia, zapewnia ochronę antyoksydacyjną, a także uczestniczy w procesie syntezy kolagenu.
Ekstrakt z zielonej herbaty Matcha niweluje negatywny wpływ wolnych rodników, zabezpiecza przed destrukcją DNA, a także wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Arctalis™, czyli ferment z morskiego organizmu Pseudoalteromonas chroni skórę przed światłem niebieskim. Oleje z dzikiej róży, jojoba kamelii stanowią źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, dzięki czemu odżywiają, natłuszczają, regenerują i zapobiegają nadmiernej utracie wody.
W efekcie regularnego stosowania skóra staje się nawilżona i gładka, przebarwienia zostają zredukowane, a koloryt ujednolicony.
Płytka wykonana z jadeitu i zapakowana w bawełniany woreczek.
17 Stycznia 43
63-900 Rawicz PL
sklep@polemika.com.pl
Niewielką ilość masła rozprowadź na skórze twarzy i wykonaj masaż. Następnie zmyj produkt przy użyciu dużej ilości ciepłej wody. Produkt może być stosowany również w okolicy oczu.
Jadeit Płytka jadeitowaNa dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i szyi należy zaaplikować wybrany preparat na bazie oleju, na przykład Hydrofilne masło oczyszczające, by nadać płytce poślizg. Następnie można rozpocząć masaż, wykonując długie ruchy kierując się od środka twarzy, a zewnątrz, rozpoczynając od szyi i kierując się ku górze. Każdy z ruchów powtórzyć 10 razy.
Matcha Booster Pro Multifunkcyjne serum do skóry twarzy, szyi i dekoltuNiewielką ilość produktu aplikować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wykonać delikatny masaż i pozostawić do wchłonięcia. Stosować rano i/lub wieczorem, a następnie nałożyć krem. Serum może być stosowane również w pielęgnacji okolic oczu.
Zielona herbata Matcha, olej ze słodkich migdałów, masło mango, masło Shea, witamina E.
Matcha Booster Pro Multifunkcyjne serum do skóry twarzy, szyi i dekoltuHydrolat z liści herbaty Matcha, tetraizopalmitynian askorbylu (witamina C tetra), Borealine® Aurora, Niacynamid, Arctalis™, Hydromanil™, sproszkowane liście herbaty Matcha, witamina E, olej z dzikiej róży, olej kameliowy, olej jojoba, niskocząsteczkowy, hydrolizowany hialuronian sodu, hialuronian sodu.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Opinia dla produktu Polemika Jadeit Płytka jadeitowa 1 szt.
To dopiero początek mojej przygody z masażem płytką;) Skóra po masażu jest przyjemnie napięta i zrelaksowana. Fajny produkt za rozsądną cenę:)
Opinia dla produktu Polemika Jadeit Płytka jadeitowa 1 szt.
Stosuje sama od dawna, często kupuje na prezent dla Koleżanek. Skóra po masażu płytką jest napięta i ujędrniona. Bardzo dobry produkt w korzystnej cenie. Polecam
Opinia dla produktu Polemika Matcha Booster Pro Multifunkcyjne serum do skóry twarzy, szyi i dekoltu 30 ml
Bardzo przyjemne serum. Na początku wystraszył mnie kolor (zielono-brązowy), ale okazało się, że znika on wraz z wmasowywaniem produktu. Zapach przyjemny, herbaciany. Skóra po zastosowaniu serum jedwabiście miękka - polecam!
Opinia dla produktu Polemika Matcha Booster Pro Multifunkcyjne serum do skóry twarzy, szyi i dekoltu 30 ml
Testuję próbkę, ale już kosmetyk trafił do schowka do kolejnego zamówienia. Po otwarciu przeraził mnie troszkę zielonkawy kolor, ale zaraz potem zachwycił obłędny zapach. Nie jestem fanką perfumowanych kosmetyków, ale tutaj zapach jest bardzo delikatny i taki naturalny. Po nałożeniu na skórze czułam ukojenie. Konsystencja jest lekka, szybko się wchłania. Jestem pod wrażeniem składu, bo ma wszystko to, co mają moje inne kosmetyki z tą różnicą, że tu mam 3w1. Nie znałam wcześniej tej marki, ale już jestem fanką.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.