Purles jest francuską marką kosmetyczną spełniającą najwyższe standardy produkcji, w której receptury kosmetyczne tworzone są przez światowej klasy naukowców z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Wykorzystanie różnorodności i naturalnego bogactwa pochodzącego z przyrody stanowi ikonę marki. Kosmetyki gwarantują całościowe rozwiązania pielęgnacyjne dopasowane do każdego typu cery, ponieważ w ofercie znajdują się zarówno mleczka, toniki, peelingi, kremy i eliksiry oraz produkty dedykowane do pielęgnacji całego ciała. Niezwykle delikatne, ale skuteczne działanie kosmetyków, będące efektem wykorzystania zaawansowanej technologii i laboratoryjnej precyzji, w połączeniu z pięknymi zmysłowymi zapachami otulającymi zmysły w czasie pielęgnacji jest kwintesencją marki Purles. Codziennie stosowanie kosmetyków zapewnia spektakularne rezultaty dla urody i piękna, co pozwala każdemu zbliżyć się do osiągnięcia doskonałości.
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Kremowa pianka stworzona z myślą o delikatnym oczyszczaniu i demakijażu każdego rodzaju cery, również tej wrażliwej. Może być stosowana także w okolicy oczu. W 97% złożona jest ze składników pochodzenia naturalnego.
Ekstrakt z bawełny wykazuje właściwości przeciwzapalne i łagodzące. Działanie kojące zwiększa dodatek D-pantenolu, który jednocześnie zabezpiecza skórę przed przesuszeniem. W piance występują ponadto kwas hialuronowy, roślinna gliceryna oraz glikol pentylenowy odpowiadające za nawilżenie.
Po zastosowaniu skóra jest oczyszczona w sposób delikatny, lecz dokładny.
14 rue du Vieux Faubourg CS 30028
59042 Lille Cedex FR
export@purles.eu
Stosować piankę codziennie rano i wieczorem w celu oczyszczenia skóry i przed nałożeniem produktów z dalszych etapów pielęgnacyjnych.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Pantenol, ekstrakt z bawełny, kwas hialuronowy, roślinna gliceryna, glikol pentylenowy.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Dla mnie rewelacja, delikatna, super forma pianki, buzia po umyciu gładka i nie ma efektu ściągnięcia. Próbowałam tańszych zamienników innej firmy ale wróciłam do Purles, dla mojej cery the best. Cera mieszana z zaskórnikami, jednorazowe wypryski. Cera trudna, każda zmiana w pielęgnacji, nowy krem i masakra na buzi, a Purles jak dla mnie tworzony ❤️
Stosuję piankę już naprawdę bardzo długo, pozostawia skórę jedwabistą, nawilżoną, dobrze doczyszczoną. Niestety nie domywa wodoodpornego tuszu do rzęs, ale inne jej zalety maskują ta niewielką wadę.
Stosuję piankę już naprawdę bardzo długo, pozostawia skórę jedwabistą, nawilżoną, dobrze doczyszczoną. Niestety nie domywa wodoodpornego tuszu do rzęs, ale inne jej zalety maskują ta niewielką wadę.
Pianka myjąca polecona mi przez kosmetolog. Bardzo delikatna, ale świetnie oczyszczająca. Stosuję codziennie rano i wieczorem. Doskonale się sprawdza jako oczyszczenie i przygotowanie do nałożenia kolejnych produktów.
Bardzo przyjemna, delikatna pianka. Dobrze myje skórę rano, nie podrażnia wręcz nawilża. Dla skór podrażnionych i reaktywnych nada się w 110%.
Piankę do mycia twarzy poleciła mi kosmetyczka. Wspaniały produkt idealnie i delikatnie oczyszczający moją trądzikową cerę. Szczerze polecam!
Pianka, który towarzyszy mi codziennie już od kilku lat. Mam skórę trądzikową, która jest ciężka w pielęgnacji. Ta pianka świetnie domywa, ale jednoczenie jest delikatna i nie narusza bariery hydrolipidowej, co jest bardzo ważne przy tak trudnej cerze. Polecam z całego serca!
To jest to czego szukałam, można nią myć okoliczne oczu, nie szczypie, jest mega delikatna. Używałam do porannego oczyszczania twarzy i sprawdzała się super. :)
Bardzo delikatna i cudownie myjąca pianka. Po zastosowaniu pozostawia skórę przyjemnie nawilżoną, świeżą i czystą. Polecam.
Świetny produkt do mycia twarzy ma super zapach, radzi sobie z Tuszem wodoodpornym, nie wysusza skóry nadaje się też do mycia twarzy dla nastolatki. Napewno będę wracać po tą piankę
Delikatna i lekka pianka. Nadaje się do oczyszczania cery wrażliwej i naczynkowej. Jestem w trakcie używania 1 opakowania, efekty po kilku dniach: lekko napięta, gładsza cera.
Bardzo dobrze i delikatnie oczyszcza. Ma przyjemny zapach i nie powoduje uczucia ściągnięcia. Na pewno kupie drugie opakowanie :)
Bardzo dobra pianka do mycia twarzy, dobrze oczyszcza twarz i zmywa makijaż, nie pozostawia po sobie uczucia ściągania. Cera bardzo przyjemna po użyciu. Bardzo ładny subtelny zapach! Serdecznie polecam.
Rewelacyjna lekka pianka, dobrze zmywa makijaż, nie wysusza twarzy. Zdecydowanie następnym razem ją kupię.
Delikatna pianka do dokładnego oczyszczania, sprawdza się przy skórze wrażliwej/rumieniowej. Nie pozostawia uczucia "ściągnięcia" skóry
Bardzo przyjemna w użyciu, o delikatnym zapachu, nie podrażnia i może być stosowana do skóry bardzo wrażliwej. Bardzo dobrze zmywa makijaż. Polecam.
Pianka bardzo delikatnie oczyszcza twarz z wszelkiego brudu. Nie podrażniła mojej wrażliwej cery pomimo perfum w składzie.
Zużyłam pierwsze opakowanie, pianka ma bardzo fajną konsystencję oraz przyjemny zapach. Nie ściąga skóry, ale jednocześnie ją dobrze oczyszcza. Testowałam wiele pianek, ale tą zakupie ponownie na pewno.
Pianka rewelacyjna, delikatna, nie ściąga skóry po umyciu, do tego dodatkowo dokładnie oczyszcza skórę, jedna z lepszych i wydajnych pianek jakie stosowałam, polecam szczególnie do wrażliwych cer.
Pianka jedna z lepszych jakie posiadałam i używałam. Jest bardzo delikatna i przyjemna. Nie podrażnia, pięknie przy tym pachnie, tak delikatnie cytrusowo, a przy okazji bardzo dobrze zmywa makijaż. Demakijaż oczu to sama przyjemność, która trwa dosłownie chwilę. Bardzo wydajna, dlatego zamawiam produkt po raz drugi.
Bardzo fajna pianka, przyjemna w użyciu, pięknie pachnie, nie podrażnia, a mam cerę bardzo skłonną do podrażnień po użyciu wielu kosmetyków
Produkt delikatny, nie uczula. Jednak potrzeba trochę więcej produktu, żeby w pełni oczyścić twarz. Dobry, ale nieidealny
Pianka ok, ale bez rewelacji. Jest łagodna, zmywa delikatnie, mam dojrzałą ale jednocześnie przetłuszczoną skórę. Miałam wrażenie, że do końca nie jestem umyta...
Dość dobrze oczyszcza oraz ma przyjemny zapach. Jest neutralny dla skóry, natomiast nie daje żadnych widocznych efektów. Przeciętny kosmetyk do oczyszczania twarzy.
Produkt poleciła mi Pani kosmetolog ze strony jako produkt zmywający makijaż twarzy oraz oczu. Produkt ma świetny skład, ładny przyjemny zapach. Jeśli chodzi o zmywanie makijażu wg mojej opinii nie nadaje się do demakijażu oczu. Nie jest w stanie zmyć tuszu. Reszta zadowalająca. Do porannego oczyszczania jak najbardziej jestem na tak. Sama firma mega, polecam. Panie bardzo pomocne .Dziękuję
Pianka bardzo delikatna i łdnie pachnąca. Jednak nie zmywa dokłdnie podkładu. Pomimo staran na waciuku z tonikiem widze resztki podkładu
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Produkt jest dostępny w magazynie i gotowy do wysyłki! Zamów już dziś, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia.
Produkt opuści nasz magazyn w najbliższy Piątek. Ciesz się szybkim dostępem do swoich ulubionych produktów!
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego kosmetologa poprzez:
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 30 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.