Fillerina - nieinwazyjna alternatywa dla wypełniaczy

24 LIPCA 2019 6098 WYŚWIETLEŃ

Żyjemy w czasach, w których niezwykle popularne stały się zabiegi z wypełniaczami. Coraz więcej kobiet decyduje się na powiększanie ust, czy wypełnianie zmarszczek przy użyciu igły. Niestety są to zabiegi, które znacząco ingerują w fizjologię skóry i z tego względu są obarczone ryzykiem i konsekwencjami, które nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć. Nie każdy jest w stanie odważyć się na taki krok, a z drugiej strony zwykłe kosmetyki do codziennej pielęgnacji z kwasem hialuronowym to dla nas za mało, by w krótkim czasie uzyskać spektakularne efekty. Co w takiej sytuacji?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów marka Labo stworzyła produkty FIllerina, czyli pierwszą dermokosmetyczną kurację wypełniającą do użytku domowego, która stała się unikalną alternatywą dla mikroiniekcji kwasu hialuronowego. Istniejąca przestrzeń pomiędzy produktami zawierającymi kwas hialuronowy (np. kremy, serum) a iniekcjami kwasu hialuronowego wykonywanymi przez lekarzy medycyny estetycznej wreszcie została wypełniona!

Kuracja FIllerina

Wiodącym produktem marki jest Dermocosmetic Filler Treatment - Dermokosmetyczna kuracja wypełniająca zmarszczki.

Ta 14-dniowa kuracja Fillerina to prawdziwa innowacja na rynku. Bazuje ona na wypełniaczu dermokosmetycznym z 6 różnymi molekułami kwasu hialuronowego. Taka kombinacja sześciu unikatowych cząstek o różnej masie cząsteczkowej i różnych rozmiarach ma możliwość wypełniania zmarszczek na różnych poziomach. Cząsteczki transportowane są za pomocą specjalnego nośnika, dzięki czemu efektywnie przenikają przez kolejne warstwy skóry (potwierdzone zostało to w badaniach ex-vivo), co w rezultacie sprawia, że tkanki stają się wypełnione i ich objętość się zwiększa. Celem całej kuracji jest nie tylko wypełnienie zmarszczek, jak również wymodelowanie pewnych obszarów twarzy, m.in. na policzkach, wargach.

Działanie kwasu hialuronowego zostało wzmocnione przez dodatkowe związki aktywne:

Matrifull - to peptyd transportowany w cyklodekstrynach, utrzymuje strukturę tkanek skórnych oraz zwiększa wchłanianie substancji wypełniających, gwarantując stopniowe, postępujące uwydatnienie.
Heksapeptyd - to składnik regulujący gospodarkę wodną skóry, optymalizuje poziom nawilżenia naskórka.

W opakowaniu preparatu znajdziemy:
- 14 dawek (po 2 ml każda) żelu wypełniającego

- 14 dawek (po 2 ml każda) filmu odżywczego
- 2 precyzyjne aplikatory

Żel wypełniający aplikujemy w zagłębienia zmarszczek, bruzdy nosowo-wargowe, kurze łapki oraz na usta za pomocą precyzyjnego aplikatora. Nie potrzebujemy żadnej igły! To sprawia, że produkt jest bezinwazyjny, a przy tym w pełni bezpieczny.

Fillerina - nieinwazyjna alternatywa dla wypełniaczy

Jak pielęgnować skórę po wykonanej kuracji?

Marka Labo również pomyślała o przedłużeniu efektów kuracji i stworzyła dermokosmetyki Fillerina o niższej zawartości cząsteczek kwasu hialuronowego do codziennego stosowania.

Wśród nich znajdziemy Day Cream - Krem nawilżający na dzień o działaniu wypełniającym i modelującym owal twarzy. Oprócz kwasu hialuronowego formuła została wzbogacona o peptydy i olej kokosowy, które potęgują właściwości odżywcze i przeciwstarzeniowe, a dodatkowo witamina E działa antyoksydacyjnie.

Day Cream Grade 2 240,00 zł Fillerina Day Cream Grade 2 Krem nawilżający na dzień - stopień 2, 50 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Do pielęgnacji nocnej przeznaczony jest Night Cream Nourishing - Krem odżywczy na noc, który zapewni intensywną regenerację oraz działanie anti-aging. Skład oprócz kwasu hialuronowego wyróżnia się zawartością masła shea, oleju z kiełków pszenicy i oleju ze słodkich migdałów, które odbudowują płaszcz hydrolipidowy i zabezpieczają skórę przed odwodnieniem. Natomiast retinol, peptydy i glikozaminoglikany ujędrniają cerę, wygładzają i działają przeciwstarzeniowo.

Night Cream Nourishing Grade 3 264,00 zł Fillerina Night Cream Nourishing Grade 3 Krem odżywczy na noc - stopień 3, 50 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Na okolicę oczu i ust dedykowany jest Eye And Lip Contour Cream - Krem modelujący oczy i usta. Tym produktem zadbamy o strefę wokół oczu i ust, będziemy niwelować kurze łapki oraz bruzdy nosowo-wargowe. W rezultacie skóra w tych miejscach staje się bardziej sprężysta, a zmarszczki zostają stopniowo wygładzone.

Eye And Lip Contour Cream Grade 1 166,00 zł Fillerina Eye And Lip Contour Cream Grade 1 Krem modelujący oczy i usta - stopień 1, 15 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Nie możemy pominąć również pielęgnacji ust. W tym celu polecamy Lip Volume - Żel zwiększający objętość. Aplikator roll-on z 3 stalowymi kulkami precyzyjnie rozprowadza produkt zapewniając pełen komfort stosowania. Szczególnie polecany jest kobietom z wąskimi, cienkimi wargami. Efekt wypełnienia uzyskujemy natychmiastowo, natomiast przy dłuższym, regularnym stosowaniu wzrost objętości zostaje spotęgowany.

Lip Volume 295,00 zł Fillerina Lip Volume Żel zwiększający objętość 7 ml

Najedź na zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Kliknij w zdjęcie aby zobaczyć cenę produktu

Indywidualnie dostosowane preparaty

Stężenie kwasu hialuronowego w skórze stopniowo spada wraz z wiekiem i postępującymi procesami starzenia, powodując zmiany takie, jak utrata jędrności, zmarszczki mimiczne, zwiotczenie, nierówna mikrorzeźba naskórka, zwłaszcza w okolicy kości policzkowych, policzków i ust.

Stąd Fillerina dostosowała swoje preparaty odpowiednio do wieku i potrzeb skóry, tworząc 3 stopnie kuracji i pielęgnacji o różnych stężeniach molekuł kwasu hialuronowego.

1. stopień przeznaczony dla cery w wieku 20+,

2. stopień dla cery 35+,

3. stopień dla cery 55+.

Efektywność

Badania in-vitro, ex-vivo oraz in-vivo wykazały znaczące rezultaty, pozytywne w przypadku 95% badanych.

Wyniki uzyskane podczas 14-dniowej potwierdzają skuteczność kuracji produktem Fillerina oraz kremami na dzień/na noc i modelującymi okolice oczu/ust od 15 do 30 dnia:

redukcja głębokości zmarszczek średnio o 21,8%, maksymalnie do 54,8%,
wypełnienie objętości zmarszczek średnio o 26,3%, maksymalne do 48,1%,
podniesienie kości policzkowych średnio o 2,51 mm, maksymalnie do 3,67 mm,
wzrost objętości ust średnio o 14,2%, maksymalnie do 44,7%.

Marka może również poszczycić się międzynarodowymi potwierdzeniami naukowymi. Test in-vivo produktu Fillerina został opublikowany w grudniu 2014 r. w Journal of Cosmetic Dermatology potwierdzając działanie dermokosmetyku Fillerina.

Fillerina to unikatowa i niezwykle innowacyjna marka, której udowodniona skuteczność odnalazła szerokie grono zadowolonych klientów.

Stosowaliście już produkty tej marki? Kto z Was chciałby zrobić taką kurację i który stopień wybralibyście dla siebie?

Małgorzata Szymańska

MałgorzataSzymańska

Komentarze
1 komentarz

Gdzie można kupić produkty? Pozdrawiam serdecznie.

Produkty wymienione we wpisie
Poniżej znajduje się lista produktów z naszego sklepu, kliknij w produkt aby dowiedzieć się więcej
Zobacz również
Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi
Nasz Instagram
Nasze konto obserwuje już 34600 osób. Dołącz do nas
Chcesz z nami zostać?
Chcesz być na bieżąco z naszymi wpisami? Zapisz się i otrzymuj powiadomienia o nowych artykułach.
Dodatkowo po zapisie otrzymasz 20 zł na zakup w naszym sklepie z dermokosmetykami.
szukaj topestetic
Social Media
Obserwuj nas w mediach społecznościowych. Dowiesz się o nowych artykułach, konkursach i promocjach!
34K 1K
Natalia Krawczyk - Redaktor Współpraca Natalia Krawczyk
tel. 22 641 03 59 w.7
natalia.krawczyk@topestetic.pl