Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Zmiany obowiązują od 27.04.2026.
Korzystanie ze Sklepu Internetowego lub Konta po tym terminie oznacza akceptację wprowadzonych zmian.
przeczytaj więcej
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Delikatne mleczko ochronne do ciała zapewniające wysoką ochronę przed promieniowaniem UV. Wyjątkowa formuła błyskawicznie wchłania się w skórę, nie pozostawia filmu oraz jest całkowicie niewidoczna. Połączenie filtrów zapewnia skórze odpowiednią ochronę przed poparzeniami oraz negatywnymi konsekwencjami nadmiernej ekspozycji na słońce takimi jak zmarszczki, przebarwienie i zwiotczenie skóry.
Zawarty w składzie wzmacniacz opalenizny przyspiesza powstawanie na skórze delikatnego złotego, koloru oraz przedłuża jego trwałość. Kwas hialuronowy, witamina E oraz aktywny składnik kojący łagodzą podrażnienia oraz zapewniają skórze gładkość i nawilżenie!
157 - 189 rue Léon Jouhaux CS 7050
78 507 Sartrouville Cedex FR
serviceclient@academiebeaute.com
Stosować na skórę ciała na 20 minut przed ekspozycją na słońce. Ponawiać aplikacje co 2-3 godziny.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Nawilżający pochodzenia roślinnego 1%, wzmacniacz opalenizny 0,52%, aktywny składnik kojący 0,5%, witamina E 0,1%, kwas hialuronowy 0,02%, ochraniacz komórkowy 0,001%
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.