Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejCooling & Repairing Gel- Żel chłodząco-regenerujący. Żel o bardzo delikatnym, subtelnym zapachu przeznaczony dla osób aktywnych, intensywnie uprawiających sport lub dla osób wymagających intensywnej pielęgnacji antycellulitowej. Zawiera unikalną kompozycję substancji aktywnych pochodzenia roślinnego takich jak np. arnika górska i łąkowa, hakorośl, żywokost lekarski, kasztanowiec zwyczajny czy rozmarynu lekarskiego, które dodatkowo wzmocnione mentholem wykazują intensywne działanie chłodzące oraz regenerujące. Preparat tym samym intensywnie działa na zmęczone mięśnie i stawy oraz wysoce skutecznie redukuje objawy cellulitu. Preparat intensywnie chłodzi skórę dzięki czemu doskonale zwalcza obrzęki, zasinienia czy wysięki. Zawarty w preparacie unikalny kompleks wzmaga mikrocyrkulację krwi, wspomaga drenaż limfatyczny przyczyniając się do redukcji cellulitu. Kosmetyk jest całkowicie hipoalergiczny i może być stosowany przez cały rok, w zależności od potrzeby.
Preparat wskazany do stosowania miejscowego. Nie należy nakładać kosmetyku na uszkodzoną skórę.Kosmetyk należy zaaplikować miejscowo i delikatnie wmasować w skórę. Po zaaplikowaniu kosmetyku naleźy dokładnie umyć ręce.
- redukcja cellulitu
- eliminacja obrzęków, zasinień
- kształtowanie sylwetki
- redukcja stanów zapalnych, bóli mięśni
- wspomaganie drenażu limfatycznego
- wspomaganie mikrocyrkulacji krwi
Arnika górska, arnika łąkowa, mięta pieprzowa, żywokost lekarski, hakorośl rozesłana, miłorząb japoński, jeżówka purpurowa, sosna zwyczajna, jałowiec pospolity, kasztanowiec zwyczajny, cynamonowiec, czarny pieprz, papryka chili, imbir, rozmaryn lekarski, menthol.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Ten żel to hit ! Regeneruje i uśmierza ból mięśni np zakwasy. Dodatkowo walczy z cellulitem i redukuje tkankę tłuszczową. Bardzo POLECAM
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.