Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Zmiany obowiązują od 27.04.2026.
Korzystanie ze Sklepu Internetowego lub Konta po tym terminie oznacza akceptację wprowadzonych zmian.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Anti-Age Care for Impure Skin - Krem anti-age dla skóry zanieczyszczonej. Z wiekiem procesy rogowacenia skóry ulegają nasileniu, często towarzyszą temu zaskórniki, świecenie się skóry, może wystąpić również trądzik cery dojrzałej. BIODROGA MD stworzyła produkt, który łączy w sobie dwie główne funkcje, czyli oczyszcza skórę oraz odżywia ją i przeciwdziała procesom starzeniowym. Kwas salicylowy redukuje nadmiar sebum, złuszcza martwy naskórek oraz skutecznie pozbywa się zaskórników i stanów zapalnych. D-panthenol łagodzi podrażnienia, a Clear Complex redukuje ilość bakterii Proponibacterium. Obecność witaminy A zamkniętej w liposomach, skutecznie przeciwdziała starzeniu się skóry oraz przyśpiesza procesy odnowy naskórka, a jednocześnie spowalnia jego rogowacenie. Skóra po użyciu staje się odbudowana, odżywiona i nawilżona, a jednocześnie dobrze oczyszczona i odświeżona.
Krem należy stosować dwa razy dziennie rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, delikatnie masując do całkowitego wchłonięcia.
- cera dojrzała, zanieczyszczona
- zaskórniki
- świecenie się skóry
- zmarszczki
- suchość skóry
- prewencja przeciwstarzeniowa
kwas salicylowy, witamina A, Derma Membrane Complex, d-panthenol, beta-glukany, olej z nasion krokosza barwierskiego, octan witaminy E, olej jojoba, Clear Complex
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.