Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejCzas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Creme Contour des Yeux et Levres Biofixine - Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na okolice ust. Krem typu 2w1 doskonale pielęgnuje okolice oczu i ust. Innowacyjne działanie kremu opiera się na składnikach liftingujących, wygładzających oraz wypełniających zmarszczki. Dodatkowo Kompleks cukrów, Kwas hialuronowy, Masło Shea oraz Skwalen roślinny przywracają optymalny poziom nawilżenia oraz lipidów, co zapobiega przesuszeniom. Zmarszczki zostają zredukowane, dzięki czemu twarz wygląda młodziej i promienniej. Skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna oraz jest chroniona przed działaniem wolnych rodników, które przyspieszają starzenie się skóry.
32 Avenue des Champs Elysées
75008 Paris FR
info@biologique-recherche.com
Krem aplikować dwa razy dziennie na oczyszczone okolice oczu i ust, delikatnie wklepując pozostawić do całkowitego wchłonięcia.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
- każdy rodzaj skóry
- zmarszczki
- utrata jędrności, elastyczności
- przesuszenia
Kompleks cukrów, Kwas hialuronowy, Masło shea, Skwalen roślinny, Wyciąg z rukwi wodnej, Wyciąg z manioku jadalnego, Kompleks enzymów, Miedź, Matrykiny, Wyciąg z soku winogron wzbogacony w delta -winiferynę.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Oceniam na podstawie 7 dni stosowania. Krem nawilża i odżywia za to ocena na plus, nie podrażnił, nie ma sztucznego zapachu, a raczej typowy naturalny dla marki. Jednak działanie przeciwzmarszczkowe w mojej opinii jedynie prewencyjne dzięki odżywieniu co w odniesieniu do ceny spowodowało, że odjęłam 1 gwiazdkę. Ogólna ocena na plus, ale myślę, że cena wygórowana.
Krem bardzo fajnie nawilża. Dla osób oczekujących redukcji opuchnięć pod oczami nie polecam. Mój faworyt to VIPo2.
Oceniam po zużyciu próbki. Krem wspaniale sprawdził się dla skóry dojrzałej skłonnej do zmarszczek i przesuszeń. Skóra stała się bardziej elastyczna i nawilżona. Przy dłuższym stosowaniu efekty byłyby zapewne większe. Mimo dość wysokiej ceny szczerze polecam jak i inne produkty tej marki.
Próbkę Biologique Recherche Creme Contour des Yeux et Levres Biofixine otrzymałam od topestetic.pl jako upominek do jednego z zamówień. Krem ma dość gęstą, masełkowatą konsystencję, ale pod wpływem ciepła skóry na powiekach wręcz się "topi" i dzięki temu rozprowadza się bardzo dobrze. W przeciwieństwie do kremów do twarzy Biologique Recherche (cechujących się dość "wyrazistymi" i - niestety - nieraz mało przyjemnymi zapachami), ten produkt jest praktycznie biorąc bezzapachowy. Krem nałożony na okolicę oka natłuszczał ją, nawilżał, wygładzał i regenerował. W charakterze kremu na okolice ust nałożyłam go tylko raz, lub dwa. Pod okiem dawał tak spektakularny efekt, że szkoda mi było zużywać go na inną część twarzy :)
Bardzo lubię linie kosmetyków Biofixine. Są delikatne, a zarazem dają widoczne efekty. Krem pod oczy jest rewelacyjny.
Stosowałam tylko próbkę, więc ciężko ocenić długofalowe działanie przeciwzmarszczkowe. Krem z jednej strony bardzo dobry - nie podrażnia, dobrze się wchłania, ma świetny skład. Ale jak dla mnie ten krem jest zbyt lekki i zbyt mało odżywczy (mam dojrzałą, suchą, skłonną do zmarszczek skórę). Jako krem pod oczy na dzień może byłby ok, ale na noc za lekki, dlatego nie zdecydowałam się kupić.
Krem kupiłam dla Mamy, która jest nim zachwycona. To jej kolejne opakowanie i napewno nie ostatnie. Ładnie nawilża i napina.
Krem o dość treściwej konsystencji. Ładnie napina i rozświetla skórę pod oczami. U mnie niestety migruje do spojówki, więc niekoniecznie się sprawdza. Wolę inny, np. VIP 2.
Na oko 40-letnie nie daje szybkich rezultatów. Zużyłam połowę opakowania, czyli 15 ml, ale nie mogę powiedzieć, żebym była zadowolona - żadnego postępu ze zmarszczkami, nawilżenie kuleje, innych plusów też raczej nie widzę póki co. Trzy gwiazdki za brak przykrych niespodzianek.
Skóra stała się bardziej elastyczna, a drobne zmarszczki zostały zredukowane. Krem ma gęstą konsystencję, co powoduje, że jest bardzo wydajny. Kosmetyk bardzo dobrze się wchłania i jest idealny pod makijaż. Polecam.
Krem dosyć gęsty ale mimo wszystko wydajny.Szybko się wchłania i dobrze się rozprowadza. Efektu rozjaśnienia nie zauważyłam ale dobrze nawilża.
Delikatny, wchłania się szybko i całkowicie, doskonale nawilża i łagodzi skórę wokół oczu i ust, do tego jakby ją rozjaśnia (choć nie tak spektakularnie jak wersja VIPO2). Nie ma zapachu. Drobne zmarszczki mimiczne są mniej widoczne, a skóra mocniejsza i bardziej sprężysta. Będę do niego wracać!
Polecam krem. Po zużyciu prawie całego opakowania stwierdzam, iż skóra pod oczami wygląda, ogólnie mówiąc, zdecydowanie lepiej. Działa pod każdym względem, wymienionym we wskazaniach do używania tego kremu.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.