Do zamówień dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Energy Yellow Citrus&Honey Mask - Maska na bazie miodu i witaminy C. Wyjątkowa kompozycja składników stworzona do walki z przebarwieniami! Wyciągi z cytrusów ujednolicają koloryt skóry oraz zapewniają jej rozświetlenie. Miód działa na skórę regenerująco i nawilżająco, zaś witamina C dodaje skórze energii i zapewnia jej blask. Działanie oczyszczające zawdzięczamy zawartości kwasu mlekowego- jest na tyle delikatny, że maskę można stosować codziennie! Innowacyjna formuła aplikacji oraz zawarte w składzie ekstrakty i olejki roślinne pozwalają na głębokie odżywienie skóry juz w 15 sekund! Hipoalergiczna kompozycja składników zapewnia bezpieczne oczyszczenie skóry oraz przywrócenie równowagi pH.
1. Wypełnij miskę lub umywalkę wodą (680 ml)
2. Dodaj 1 miarkę (nakrętkę) płynu i wymieszaj.
3. Stosuj na oczyszczoną skórę twarzy. Ochlap twarz roztworem maski z wodą, delikatnie wklep, po czym osusz skórę ręcznikiem.
- przebarwienia
- skóra poszarzała
Kwas mlekowy, ekstrakt z czarnej jagody, wyciąg z trzciny cukrowej, wyciąg z pomarańczy, wyciąg z cytryny, wyciąg z klonu srebrzystego, pantenol, olejek cytrynowy, olejek grejpfrutowy, olejek lawendowy, olejek miętowy, olejek z jałowca, olejek z drzewa sandałowego, miód.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Bardzo ciekawy produkt ponieważ można go używać porostu do ochlapywania twarzy tak jak przy myciu. Świetnie poradziła sobie z przebarwieniami na skórze które zostały po lecie .Dobry produkt
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.