Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Zmiany obowiązują od 27.04.2026.
Korzystanie ze Sklepu Internetowego lub Konta po tym terminie oznacza akceptację wprowadzonych zmian.
przeczytaj więcej
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Kosmetyk przeznaczony do każdego typu cery, również wrażliwej, zaczerwienionej i podrażnionej. Krem przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia oraz zapewnia jej świeży i promienny wygląd. Ekstrakt z alg odpowiada za działanie nawilżające, łagodzące, a także wpływa na redukuje zaczerwienia.
Wyciąg z ziaren prosa to źródło witamin i minerałów, a szczególnie krzemu, który pełni istotną rolę w syntezie kolagenu i elastyny. Olej z marakui redukuje stany zapalne, podrażnienia, jak również wykazuje działanie antyoksydacyjne. Krem nawilżający pozwala na rewitalizację szarej i ziemistej cery, powstałej na skutek stresu oraz niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych.
Lekka, szybko wchłaniająca się, energetyzująca formuła i przyjemny zapach zapewniają wysoki komfort stosowania. W rezultacie stosowania Declare Good Mood Cream skóra staje się wyraźnie ujędrniona, gładka, miękka i elastyczna.
Weidachstraße 20 A
6858 Schwarzach AT
office@declare-beauty.com
Krem należy aplikować na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Kosmetyk może być stosowany na dzień i/lub na noc.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Wyciąg z alg, olej z marakui, wyciąg z ziaren prosa, kwas hialuronowy, witamina E, masło Shea.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Krem dobrze dobrany do mojej cery. Nie podrażnił, delikatnie zmniejszył zaczerwienienie (starczył na 3 użycia), ale zostawił delikatny film na skórze. Nie zapycha, nie powoduje uczucia ściągnięcia.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.