Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Do zamówień dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
przeczytaj więcej
Produkt rekomendowany dla każdego typu skóry, wymagającej poprawy jędrności i napięcia. Opiera swoje działanie na opatentowanej technologii umożliwiającej dogłębne transportowanie składników aktywnych. Zawiera w swoim składzie kwas glikolowy, który wygładza teksturę skóry i ujednolica jej koloryt, mieszanka aminokwasów i wapnia odżywia skórę oraz intensywnie ją nawilża.
Ponadto zawarty w kremie sok sorgo wygładza strukturę skóry i intensywnie ją napina, a masło she odbudowuje na jej powierzchni barierę hydrolipidową. Ten wygładzający i nawilżający krem na szyję, stosowany regularnie zapewnia i utrzymuje doskonałe nawilżenie skóry w celu uzyskania jędrniejszego, bardziej uniesionego wyglądu szyi i dekoltu.
Należy rozprowadzić krem na dłoniach. Położyć dłonie na dekolcie i aplikować krem delikatnie uciskając skórę, przesuwając się ku górze w kierunku szyi. Masować szyję i dekolt płasko ułożonymi dłońmi rozpoczynając od podstawy dekoltu aż do szyi i kończąc na linii szczęki, wykańczając ruchy aż za karkiem. Kolejno należy złożyć dłonie w piąstki i umieścić symetrycznie pod brodą. Podążać wzdłuż linii szczęki, od podbródka do uszu.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Kwas glikolowy, mieszanka aminokwasów, wapń, sok sorgo, masło shea.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.