Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejGłęboko nawilżający krem przeznaczony dla każdego typu skóry. W ultra szybkim czasie przywraca skórze komfort nawilżenia i odżywienia.
Dzięki zawartości wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego zamkniętego w mikrokapsułkach tworzy na powierzchni skóry okluzyjny film zabezpieczający przed nadmierną ucieczką wody, ponadto nawilża wierzchnią warstwę skóry oraz spłyca zmarszczki dehydratacyjne.
Natomiast spolaryzowana woda termalna zamknięta w liposomach transportuje wodę do głębszych warstw skóry i przywraca jej właściwy poziom nawodnienia. Dodatek ekstraktu olejowego z solirodu, oleju z nasion jabłoni oraz lipidy z rzepaku odnawiają barierę lipidową skóry, zabezpieczają ją, odżywiają i uelastyczniają.
Skóra po zastosowaniu kremu pozostaje gładka, miękka oraz dogłębnie nawilżona. Drobne linie i zmarszczki na powierzchni skóry rozprostowują się oraz poprawia się jej jędrność i napięcie.
9 rue Saint Fiacre
75002 Paris FR
serviceclient@ellabache.fr
Krem należy aplikować na skórę twarzy, szyi i dekoltu każdego dnia rano i wieczorem.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy zamknięty w mikrokapsułkach, ekstrakt olejowy z solirodu (Samphire Oleate), spolaryzowana woda termalna, lipidy ekstrahowane z rzepaku, olej z nasion jabłoni, olej z ogórecznika.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Oceniam próbkę otrzymaną do zamówienia. Próbka to mini produkt, który wystarczył na kilka zastosowań. Krem używałam na noc, dobrze się wchłania, nie klei, delikatnie nawilża skórę.
Oceniam na podstawie otrzymanej próbki, która wystarczyła na kilka zastosowań. Krem bardzo nawilża cerę, dobrze się wchłania, nie roluje się pod makijażem. Szukałam idealnego kremu nawilżającego do stosowania na dzień pod krem z filtrem i pod makijaż i chyba go znalazłam.
Opinia na podstawie próbki. Krem o lekkiej konsystencji i wyczuwalnym zapachu. Wchłania się bezproblemowo. Po aplikacji skóra jest wyraźnie nawilżona, miękka i jędrna.
Bardzo poprawny krem, ładnie nawilża moją cerę, sprawdza się pod makijaż. Jak na produkt mocno nawilżający jego konsystencja jest dość lekka. Zapach ładny, taki "kosmetyczny" ;) Nie zrobił na mnie efektu "wow", ponieważ zdenkowałam ostatnio inny produkt od Ella Bache o piorunującym wręcz efekcie. Mam wrażenie, że efekt "bez szału" zawdzięcza swojemu poprzednikowi, dlatego daję mimo wszystko 5 gwiazdek.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.