Zmiany obowiązują od 27.04.2026.
Korzystanie ze Sklepu Internetowego lub Konta po tym terminie oznacza akceptację wprowadzonych zmian.
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Pomidorowy żel peelingujący o delikatnym działaniu złuszczającym i wygładzającym skórę przeznaczony dla każdego rodzaju skóry.
Swoje działanie opiera na obecności pudru z pestek żurawiny oraz wyciągu z pestek pomidora, dzięki którym skóra staje się niesamowicie gładka, miękka i rozświetlona. Antyoksydanty zawarte w kosmetyku opóźniają procesy starzenia skóry, co wpływa na zachowanie młodego i świeżego wyglądu. Dodatkowo kwasy tłuszczowe uzyskane z ekstraktu z nasion słonecznika wpływają na podwyższenie poziomu odżywienia oraz wspomagają procesy odnowy naskórka.
Cera po zastosowaniu Tomato Exfoliating Jelly staje się promienna i pełna życia, a regularne stosowanie pozwala na doskonałe oczyszczenie porów skóry, wyrównanie jej kolorytu oraz maksymalne wygładzenie.
9 rue Saint Fiacre
75002 Paris FR
serviceclient@ellabache.fr
Nakładać na wilgotną skórę, delikatnie masować okrężnymi ruchami około 2 - 3 minuty. Spłukać obficie wodą. Unikać kontaktu z oczami.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Puder z pestek żurawiny, wyciąg z pestek pomidora, ekstrakt z nasion słonecznika (kwasy tłuszczowe), witamina E.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.