Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej 
					
					
					 
						
	 
						
					Eye Gel AVST - Żel wokół oczu. Produkt o lekkiej konsystencji, zawiera niezwykle cenne witaminy antyoksydacyjne oraz witaminę A o niskim stężeniu poprzez co preparat idealnie normalizuje skórę. Zwiększa produkcję zdrowego kolagenu i elastyny. Korzystnie wpływa również na zagęszczenie warstwy rogowej jak i pogrubienie naskórka. Preparat zmniejsza przebarwienia korzystnie działając na równomierne rozprowadzenie pigmentu. Witaminy antyoksydacyjne jak betakaroten, witamina C i E oraz prowitaminy B5 oczyszczają skórę z nie korzystnych wpływów wolnych rodników. Peptydy wspomagają prawidłowe nawilżenie, ujędrnienie i wygładzenie delikatnej skóry powiek.
Bohdanowicza 19 lok. 7
02-127 Warszawa PL
zamowienia@proteaantiaging.pl
Aplikować na oczyszczoną skórę okolic oczu delikatnie masując od środka do zewnątrz. Stosować rano i wieczorem.
- skóra wrażliwa
- utrata jędrności
- brak nawilżenia
- przebarwienia
Aqua (Water), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethoxydiglycol, Glycerin, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Panthenol, C12-15 Alkyl Benzoate, Butylene Glycol, Acrylates/C10- 30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Tribehenin, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Retinyl Palmitate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Ceramide 2, PEG-10 Rapeseed Sterol, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Disodium EDTA, Polygonum Cuspidatum Extract, Aspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract, Cyclopia Genistoides (Honeybush) Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Carbomer, Polysorbate 20, Maltodextrin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Jestem mile zaskoczona efektem stosowania w/w żelu. Mam problemy z dostosowaniem odpowiedniego kremu ze względu na problemy alergiczne. Ten żel spełnia w pełni moje oczekiwania - skóra wokół oczu jest nawilżona, widoczne zaczyna być jej nawilżenie i wygładzenie z czego bardzo się cieszę.
Mam alergię kontaktową na zapachy syntetyczne zawarte w kosmetykach. Natomiast to, co nie wywołuje alergii, zazwyczaj podrażnia mi oczy. Przez lata nie używałam niczego pod oczy, bo każdy kolejny produkt zwyczajnie mi szkodził. Z kosmetykami Environ zetknęłam się po raz pierwszy w gabinecie kosmetycznym, do którego chodzę. Zaczęłam od AVST1 do twarzy, później sięgnęłam po ten żel. Okazał się idealnym wyborem dla mnie. Nie dość, że nie robi mi krzywdy, to skóra po oczami stała się bardziej spoista, jędrna, napięta. Nie zostawia uczucia tłustości czy obciążenia. Daje poczucie komfortu i nawilżenia po wklepaniu. Zużywam w tej chwili chyba 4te lub 5te opakowanie i naprawdę uważam, że jest to produkt idealny. Minusem jest cena (niestety) i opakowanie, które uniemożliwia śledzenie stanu posiadania. Nie wiem nigdy ile go jest. No i mogę go kupić właściwie tylko w necie, co jest jednak małą niedogodnością. W gabinecie w stałej sprzedaży mają tylko serię do twarzy, do oczu mogą zamówić 'na żądanie'. Ale mogę wtedy czekać na niego nawet 2 tygodnie. Tu, mam dostawę niemal natychmiastową, no chyba, że trafia się jakiś długi weekend. Żel polecam Paniom, które tak jak ja, są 'na bakier' z chemią zapachową w kosmetykach lub agresywnymi konserwantami.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.
 
		
		
		
		