Zmiany obowiązują od 27.04.2026.
Korzystanie ze Sklepu Internetowego lub Konta po tym terminie oznacza akceptację wprowadzonych zmian.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Serum na bazie olejów z pestek winogron, ryżu, jojoba, z pestek malin oraz słodkich migdałów przeznaczone do pielęgnacji skóry mieszanej.
Zawiera w swym składzie również olej z zielonej kawy bogaty w witaminę E, fitosterole oraz kwas chlorogenowy wspomagający regenerację naskórka i odbudowę bariery ochronnej. Za opóźnienie procesów starzenia i likwidacje wolnych rodników odpowiada ekstrakt z zielonej herbaty.
Olej sezamowy wpływa na stymulacje skóry do produkcji kolagenu, powodując poprawę elastyczności. Roślinne wyciągi z jaśminu, cyprysu, wanilii, brzoskwini, róży i bergamotki zapewniają przyjemny zapach podczas aplikacji produktu.
Serum sprawia, że skóra staje się jędrna, odżywiona i wyraźnie nawilżona.
Kijowska 5
03-738 Warszawa PL
biuro@hagi.com.pl
Aplikować rano i wieczorem na oczyszczoną, wilgotną skórę twarzy. Delikatnie wmasować do wchłonięcia. Po wchłonięciu zastosować krem.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z jaśminu, olej z pestek winogron, olej z ryżu, olej ze słodkich migdałów, olej z zielonej kawy, olej z pestek malin, olej jojoba olej sezamowy, skwalan, witamina E.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.