DARMOWA DOSTAWA I ZWROT SPERSONALIZOWANE PRÓBKI UPOMINKI OD TOPESTETIC KARTA PODARUNKOWA PROGRAM LOJALNOŚCIOWY PORADY KOSMETOLOGÓW

Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!

przeczytaj więcej

Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.

przeczytaj więcej

Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.

przeczytaj więcej

Do zamówień dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.

przeczytaj więcej
Hello Sunday The Everyday One, Face Moisturiser SPF 30 Naprawczo-nawilżający krem wzmacniający syntezę kolagenu 50 ml
Marka
Hello Sunday
Pojemność
50 ml
PAO
PAO

Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach

12M
Kod produktu
99545

Krem należy aplikować obficie na suchą skórę (około 5 pompek, tyle, aby pokryć twarz, szyję i uszy) pół godziny przed ekspozycją na słońce i jako ostatni krok w codziennej pielęgnacji skóry przed makijażem.

- każdy rodzaj skóry
- ochrona przeciwsłoneczna
- ochrona przed światłem niebieskim
- ochrona przed promieniowaniem podczerwonym

Składniki aktywne

Filtry chemiczne, alantoina, glukonolakton, karnozyna.

Skład INCI*

Aqua, Dibutyl Adipate, Octocrylene, Butyloctyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Propylheptyl Caprylate, Ethylhexyl Triazone, Cetearyl Alcohol, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Ac., Glyceryl Stearate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Jojoba Esters, Hydroxyacetophenone, Pentaerythrityl Distearate, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Extract, Allantoin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Carnosine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Boron Nitride, Acacia Decurrens Extract, Polyglycerin-3, Pantolactone. * podany skład może ulec zmianie. Pełny skład INCI znajduje się zawsze na opakowaniu.
 

Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).

Pytanie o Hello Sunday The Everyday One, Face Moisturiser SPF 30
Naprawczo-nawilżający krem wzmacniający syntezę kolagenu 50 ml

Należy podać adres email oraz zadać pytanie.
pracuje

Hello Sunday The Everyday One, Face Moisturiser SPF 30 Naprawczo-nawilżający krem wzmacniający syntezę kolagenu 50 ml

Produkt wycofany z oferty.

Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.

Sklep internetowy z kosmetykami Topestetic • kosmetyki online - Serce
ładowanie okienka