DARMOWA DOSTAWA I ZWROT PRÓBKI I PREZENTY GRATIS KARTA PODARUNKOWA PROGRAM LOJALNOŚCIOWY PORADY KOSMETOLOGÓW

Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!

przeczytaj więcej

Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.

przeczytaj więcej

Z zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!

przeczytaj więcej
Juice Beauty Oil Free Moisturizer SPF 30 Krem nawilżający z filtrem 60 ml
Marka
Juice Beauty
Rodzaj
Część ciała
Pojemność
60 ml
Ochrona UV
SPF 30
PAO
PAO

Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach

12M
Kod produktu
94387
Typ skóry

Odpowiednią ilość produktu rozgrzać w dłoniach. Aplikować codziennie rano na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Wydajność produktu
Wydajność produktu

Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.

Zalecenia dotyczące użytkowania:
  1. Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.
  2. Przed pierwszym użyciem wykonać próbę uczuleniową. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej natychmiast przerwać stosowanie produktu. W razie potrzeby skonsultować się z lekarzem.
  3. Stosować zgodnie z instrukcją i zaleceniami na opakowaniu.
  4. Nadmierne lub niewłaściwe użycie może prowadzić do podrażnień.
  5. Omijać okolice oczu i ust.
  6. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W razie dostania się do oczu lub na śluzówki natychmiast przemyć dużą ilością wody.
  7. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.
  8. Nakładać równomiernie na skórę 30 minut przed ekspozycją na słońce. Powtarzać aplikację co 2-3 godziny oraz po kąpieli, spoceniu się lub osuszeniu skóry ręcznikiem. Aby osiągnąć deklarowany stopień ochrony, stosować około 2 mg/cm² skóry (około 6 łyżeczek kremu na całe ciało dla dorosłych). Żaden produkt nie zapewnia 100% ochrony przed promieniowaniem UV. Unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce w godzinach jego największej aktywności (11:00-15:00).
  9. Produkt zawiera składniki, które mogą być niewskazane dla kobiet w ciąży.
  10. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośrednich źródeł ciepła i światła słonecznego.
  11. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
  1. trądzik młodzieńczy
  2. trądzik wieku dorosłego
  3. przebarwienia pozapalne
  4. łojotok
  5. skóra mieszana
  6. poszerzone pory
  7. zaskórniki
  8. niedoskonałości

Składniki aktywne

Tlenek cynku, aloes, algi, roślinny kwas hialuronowy, witaminy C i E, ekstrakt z ogórka, organiczny sok winogronowy.

Skład INCI*

Zinc Oxide 20%, Aloe barbadensis (organic aloe juice/jus d’aloès bio)*, caprylic/capric triglyceride†, pyrus malus (organic apple juice/jus de pomme bio)*, vitis vinifera (organic white grape juice/jus de raisin blanc bio)*, sorbitan stearate, polyglyceryl-10 laurate, magnesium sulfate, tocopherol (Vitamin E), magnesium ascorbyl phosphate (Vitamin C), sodium hyaluronate†, punica granatum (organic pomegranate juice extract/extrait de jus de grenade bio)*, algae extract, cucumis sativus extract (cucumber extract/extrait de concombre), panthenol, citrus medica limonum (lemon) fruit extract, iron oxides, phenethyl alcohol, ethylhexylglycerin†, citrus reticulata (mandarin oil/huile de mandarine), citrus aurantium (petitgrain oil/huile de petit grain). * podany skład może ulec zmianie. Pełny skład INCI znajduje się zawsze na opakowaniu.
pokaż wszystkie opinie (1)
2.0
5 -
4 -
3 -
2 1
1 -

Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej

Bez rewelcji

Krem strasznie bieli I bardzo ciężko się rozprowadza. Za to dobrze nawilża I nie zapycha. Plus za naturalny skład.

Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).

Pytanie o Juice Beauty Oil Free Moisturizer SPF 30
Krem nawilżający z filtrem 60 ml

Należy podać adres email oraz zadać pytanie.
pracuje

Juice Beauty Oil Free Moisturizer SPF 30 Krem nawilżający z filtrem 60 ml

(1 opinia)
Produkt wycofany z oferty.

Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.

Sklep internetowy z kosmetykami Topestetic • kosmetyki online - Serce
ładowanie okienka