Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejCzas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Gentle Black Sugar Charcoal Soap - Delikatne mydło ręcznie wytwarzane. Skuteczny produkt do codziennego oczyszczania skóry. Kompozycja składników takich jak glinka wulkaniczna, węgiel aktywny i glinka Ghasoul zapewnia skórze głębokie oczyszczenie i zwężenie porów. Czarny cukier wygładza oraz usuwa martwy naskórek, a olejek sosnowy i eukaliptusowy działają bakteriobójczo. Mydło świetnie sprawdzi się w oczyszczanie skóry tłustej.
Stosować codziennie z wodą w celu oczyszczenia skóry.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
- każdy typ skóry
- oczyszczanie
- skóra tłusta
Olej kokosowy, olej słonecznikowy, olej jojoba, olej palmowy, masło kakaowe, olej z pestek winogron, czarny cukier (cukier z melasy), glinka wulkaniczna, glinka Ghassoul, węgiel aktywny, olej lawendowy, olejek eukaliptusowy, witamina E.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.