Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejArtykuł jest dostępny w naszym sklepie, jednak aktualnie nie mamy potwierdzonych stanów magazynowych artykułu u dystrybutora. Artykuł może być niedostępny po wyprzedaniu wszystkich egzemplarzy z naszych zapasów
Dostępna ilość: 1 szt.
Maseczka oczyszczająca na bazie glinki zielonej, stworzona z myślą o skórach tłustych, mieszanych i trądzikowych. Oczyszcza, redukuje niedoskonałości, kontroluje wydzielanie sebum, a także odżywia i głęboko pielęgnuje. Posiada przyjemny, świeży, leśny zapach.
Sercem maseczki jest glinka zielona, która doskonale oczyszcza pory skórne i redukuje ilość sebum, a także dostarcza wielu mikroelementów takich jak krzem, magnez, wapń czy potas. Towarzyszy jej znana ze swoich detoksykacyjnych właściwości spirulina oraz olej i masło z awokado, które wykazują właściwości regenerujące, odżywcze i łagodzące. Zwieńczeniem formuły jest antyoksydacyjna witamina E oraz olejek jałowcowy o właściwościach przeciwtrądzikowych.
Po zastosowaniu Green Mask Juniper Algae skóra jest oczyszczona, zmatowiona, a niedoskonałości wyciszone.
ul. Edwarda Jelinka 19
01-646 Warszawa PL
kontakt@labombabath.pl
Maseczkę aplikować na oczyszczoną skórę twarzy i szyi, a następnie pozostawić na 10-15 minut. Zaleca się, aby nie doprowadzić do wyschnięcia maski - w tym celu co jakiś czas należy spryskać skórę mgiełką La Bomba Face Mist, np. Hydrating Mist Cucumber D-pantenol lub wodą termalną. Następnie zmyć ciepłą wodą i przejść do kolejnych kroków pielęgnacyjnych. Unikać kontaktu z oczami.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Glinka zielona, spirulina, olej z awokado, masło z awokado, olejek jałowcowy, witamina E.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Produkt jest dostępny w magazynie i gotowy do wysyłki! Zamów już dziś, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia.
Produkt opuści nasz magazyn w najbliższy Poniedziałek. Ciesz się szybkim dostępem do swoich ulubionych produktów!
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego kosmetologa poprzez:
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 30 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.