Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejLavido to marka luksusowych kosmetyków naturalnych, która rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku w Izraelu, w malowniczej dolinie Galilei jako mały rodzinny biznes. Specjalizuje się w tworzeniu organicznych produktów do pielęgnacji twarzy i ciała o działaniu terapeutycznym utrzymanych w nurcie Clean Beauty. Założyciel marki, ekspert w dziedzinie zielarstwa i fitoterapii - Ido Magal wierzy, że roślinne składniki mogą zapewnić skórze wszystko, czego potrzebuje. Dlatego też kosmetyki Lavido powstają tylko z surowców najwyższej jakości pozyskiwanych z certyfikowanych i ekologicznych upraw przy użyciu zaawansowanych technologii produkcji. Co więcej, ich skuteczność działania została potwierdzona w badaniach klinicznych przeprowadzonych przez niezależne laboratorium w Niemczech. Filarem działalności marki jest dbałość o bezpieczeństwo - wszystkie formuły mogą być stosowane przez posiadaczy cer wrażliwych. Są także bezpieczne dla środowiska naturalnego. Do fanów marki należą między innymi aktorka Gwyneth Paltrow i modelka Kamila Szczawińska. Kosmetyki Lavido cieszą się również dużym uznaniem w platformie GOOP, która przyczynia się do popularyzowania idei Clean Beauty.
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Gęsty, odżywczy krem przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry, która wymaga regeneracji i nawilżenia. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku skór podrażnionych, borykających się z dermatozami takimi jak atopia, egzema czy łuszczyca. Zawarte w składzie masło shea wygładza i zmiękcza skórę, łagodząc dyskomfort związany z przesuszeniem.
Olejek z drzewa herbacianego znany jako silny antyseptyk zapobiega namnażaniu się bakterii, wirusów i grzybów. Olejek lawendowy z kolei oprócz właściwości odkażających otula skórę relaksującym aromatem lawendy, uprzyjemniając użytkowanie. Dodatek oleju z czarnuszki bogatego w nienasycone kwasy tłuszczowe, aminokwasy, witaminy i minerały łagodzi przebieg chorób skórnych.
Regularne używanie kremu wpływa na poprawę funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej, która zapobiega utracie nawilżenia i zabezpiecza przed wpływem szkodliwych czynników. Skóra staje się odżywiona i wypielęgnowana.
Białobrzeska 19/5
02-364 Warszawa PL
team@lavido.pl
Codziennie rano i wieczorem aplikować obfitą ilość kremu na oczyszczoną i lekko wilgotną skórę ciała.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Masło shea, olejek z drzewa herbacianego, olejek lawendowy, olej z czarnuszki.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Oceniam na podstawie próbki. Bardzo fajny nawilżający krem do ciała. Fajny zapach i nawilżenie. Jednak cena za pełnowymiarowe opakowanie trochę odstrasza.
Oceniam na podstawie próbki. Krem jest treściwy ale aksamitny, ładnie się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Zapach ma niesamowity, czuć taką prawdziwą lawendę i jeśli ktoś się "wwącha" to także szczyptę kminku. Oryginalne połączenie, ale takie właśnie lubię. Ładnie nawilża skórę, jest gładka, przyjemna w dotyku, pewnie też działa odżywczo, ale to trudno oszacować na podstawie próbki ;-) Skład godny pochwały i tylko ta cena...Ale produkt jak najbardziej z topowej półki. Jeśli tylko ktoś może sobie pozwolić regularnie to super! ;-)
Oceniam na podstawie próbki. Kosmetyk fajnie nawilża ciało, skóra jest ukojona, dobrze radzi sobie z suchością. Będzie super dla osób z problemami skórnymi jak łuszczyca i egzema.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Produkt posiada wydłużony czas realizacji. Dokładamy wszelkich starań, aby został wysłany jak najszybciej! Przewidywany termin wysyłki znajduje się powyżej
W naszym sklepie zapewniamy darmową wysyłkę niezależnie od wartości zamówienia, wybranej metody dostawy czy formy płatności. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze bardziej komfortowe!
Skorzystaj z bezpłatnej porady naszego kosmetologa poprzez:
Elastyczne zakupy dzięki odroczonym płatnościom do 30 dni z PayU Twisto! Wybierz opcję płatności PayU w koszyku i ciesz się możliwością zakupu teraz, a płatności dokonasz w dogodnym terminie.