Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejCzas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Kosmetyk ochronny dedykowany dla każdego typu skóry. Szczególnie dobrze sprawdzi się osób aktywnych, uprawiających sport lub narażonych na długotrwałą ekspozycję na światło słoneczne. Produkt posiada wygodną formę niewielkiego, łatwego w użyciu sztyftu, który bez problemu zmieści się w kieszeni lub torebce. Swoje działanie opiera na filtrach fizycznych zapewniających wysoki poziom ochrony przed promieniowaniem UVA/UVB, dzięki czemu zapobiega negatywnym skutkom fotostarzenia.
Sztyft został wyprofilowany w ten sposób by jego kształt świetnie dopasowywał się do okolic twarz, dekolt i dłoni. Obecne w składzie ceramidy uszczelniają naturalną barierę skórną, dzięki czemu ograniczają utratę wody. Olej z rokitnika stanowi bogate źródło antyoksydantów, które chronią przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Olej z czarnuszki posiada właściwości przeciwzapalne i regenerujące. W rezultacie skóra jest gładka, nawilżona i odpowiednio zabezpieczona.
As Zeltiņu Iela 131
LV-2167 Marupe LT
info@madaracosmetics.com
Produkt aplikować na oczyszczoną i nawilżoną skórę twarzy jako ostatni krok pielęgnacyjny. W przypadku skóry dłuższej ekspozycji na słońce reaplikować w ciągu dnia.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Tlenek cynku, dwutlenek tytanu, ceramidy, olej z rokitnika, olej z czarnuszki.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Kupiłam w ciemno tuż przed wyjazdem nad morze. Nie miałam wielkich oczekiwań, zależało mi na obecności tlenki cynku w składzie. Sztyft ma delikatny kolor - ale jest bardzo delikatny, naturalny. Skóra twarzy jest po nim przyjemnie wygładzona, upiększona, sztyft delikatnie redukuje zaczerwienienia. Bardzo dobrze sprawdza sęe jako uzupełnienie w ciągu dnia. Nie warzy się, skóra się nie wyświęca (a moja świeci się absolutnie po wszystkim!!!), nie zostawia żadnych smug. No i spełnia swoją podstawowa funkcje. Dla mnie ideał. Jestem ciekawa innych kosmetyków tej firmy.
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.