Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejRetinol 3TR+ Intense - Wzmocnione serum z witaminą A 0,3%. Produkt rekomendowany dla każdego typu skóry wymagającej intensywnej rewitalizacji, odnowy i rozjaśnienia kolorytu. Opiera swoje działanie na 0,3 % retinolu o działaniu silnie regenerującym, regulującym nadmierną keratynizację skóry oraz naprawiającym fotouszkodzenia skóry. Wzmocniony climbazolem wykazuje jeszcze silniejsze działanie odmładzające niż standartowe tego typu produkty. Wygładza teksturę skóry, stymuluje ją do silnej naprawy oraz poprawia jej jędrność i spoistość. Wyrównuje koloryt skóry oraz rozjaśnia nieestetyczne plamy i przebarwienia. Dzięki zawartości witaminy E wykazuje niezwykle silny potencjał antyoksydacyjny, potęguje działanie odmładzające oraz odtwarza na powierzchni skóry barierę lipidową. Sprawia, iż skóra staje się gładka, jednolita oraz bardziej spoista.
Żabia 42
42-400 Zawiercie PL
biuro@bogdani.pl
Serum należy aplikować na oczyszczoną skórę podczas pielęgnacji wieczornej. Należy wmasować 4 krople serum w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Serum należy włączać do pielęgnacji skóry stopniowo - początkowo należy stosować dwa razy w tygodniu przez pierwsze 2 tygodnie. Kolejno - co drugi wieczór przez kolejne 2 tygodnie, aż do stosowania każdego wieczoru. Stosować wraz z ochroną SPF w ciągu dnia, w razie silnego podrażnienia produkt należy odstawić.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
- zmarszczki
- nierównomierny koloryt
- brak jędrności
- skóra dojrzała
- każdy typ skóry
- fotostarzenie
- nadmierna keratynizacja skóry
- szary, ziemisty koloryt
0,3 % Retinol, witamina E, climbazol, skwalan.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Mój pierwszy kosmetyk z tą substancja czynną. Nie podrażnił mnie, choć tego bałam się najbardziej. Już po krótkim okresie używania zauważyłam poprawę wyglądu cery - zarówno w kolorycie jak i (chyba nawet bardziej) strukturze. Jesienią z pewnością sięgnę po mocniejszą wersję.
Oceniam na podstawie próbki. Bardzo fajny kosmetyk dla osób, które zaczynają dopiero przygodę z retinolem. Polecił mi ten kosmetyk również mój dermatolog - więc niedługo serum dołączy do mojego zestawu w kosmetyczce.
Opinia na podstawie otrzymanej próbki. Nie polecam dla tłustej cery - oleista konsystencja. Nie mogę stwierdzić działania po jednym zastosowaniu, ale bym go nie kupiła.
Moja skóra bardzo nie lubi oleistych produktów, dlatego nie polubiła się z tym serum. Oceniam na podstawie próbki. Dość dobrze się wchłania, ale zostawia tłustą poświatę i obciąża skórę. Dużo lepsze są serum z retinolem tej samej marki w formie kremu. Retinol nie podrażnił mi skóry, ale moja skóra jest do niego przyzwyczajona.
Oceniam na podstawie próbki. Stosowałam na noc więc oleista konsystencja nie stanowiła problemu. Rano skóra była gładka wypoczęta i bez podrażnień (za co duży plus). Rozważam zakup pełno wymiarowego opakowania.
Serum zdecydowanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę z retinolem. Jest to plus jak i minus. Z jednej strony łagodne, myślę, że cieżko byłoby zrobić sobie nim "krzywdę". Z drugiej strony brak tego efektu od razu, wygładzonej skóry. Mimo wszystko bardzo przyjemny i dobrze wchłaniający się kosmetyk. Być może skorzystam.
Produkt wypróbowałam w ramach otrzymanej próbki do zamówionych kosmetyków z retinolem. To moje początki z retinolem, więc chciałam wypróbować kilka wariantów. Na co warto zwrócić uwagę: mocno oleista konsystencja, niektórym może to przeszkadzać. W moim przypadku preparat wchłonął się całkowicie w skórę, nie pozostawiając tłustej warstwy. Obyło się bez podrażnienia skóry, zaczerwienienia. Rano skóra wyglądała na wypoczętą. Myślę, że dobrze sprawdzi się przy wrażliwej cerze. W moim przypadku, mimo początków, lepiej sprawdził się Medik8 10TR (miałam również próbkę) oraz RetiAge z Sesdermy. Efekty były bardziej spektakularne - widoczne :)
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.