Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry ciała atopowej, suchej lub szorstkiej. Przyjemna konsystencja produktu tworzy warstwę ochronną, która zabezpiecza przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
Obecny w formule olej z konopi dogłębnie odżywia, łagodzi podrażnienia oraz uelastycznia naskórek. Zawarty olej lniany pozostawia skórę przyjemnie miękką w dotyku, a masło shea i kakaowe zapobiegają nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody. Ekstrakt z żywokostu oraz lawendy pobudzają procesy regeneracyjne. Za delikatny, ziołowy aromat odpowiadają olejki eteryczne z lawendy wąskolistnej, sosny, jałowca, cedru oraz mandarynki.
Efektem stosowania produktu Len i Konopie jest wygładzona, miękka i odżywiona skóra, a wszelkie podrażnienia lub uszkodzenia zostają zregenerowane.
Produkt przechowywać w miejscach zacienionych, o temperaturze pokojowej do 25 stopni.
Zapach produktu, jego kolor i konsystencja mogą się nieznacznie różnić w zależności od partii.
Sosnowa 6c
71-468 Szczecin PL
pukpuk@ministerstwodobregomydla.pl
Kosmetyk aplikować na wilgotną skórę ciała, a następnie delikatnie wmasować.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
potrzeba regeneracji
Masło shea, masło kakaowe, olej z konopi, olej lniany, ekstrakt z żywokostu, ekstrakt z lawendy, olejki eteryczne z z lawendy wąskolistnej, sosny, jałowca, cedru i mandarynki, witamina E.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.