Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Do zamówień dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej 
					
					
					 
						
	 
						
					Nawilżający żel do mycia ciała i dłoni o słodkim zapachu wiśni z czekoladą, przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry dłoni i ciała.
Kosmetyk usuwa zanieczyszczenia i nawilża skórę, dbając o naturalną barierę ochronną skóry. Dzięki obecności wyciągu z kakaowca chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, wpływając na spowolnienie procesów starzenia. Olej z pestek wiśni jako cenne źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych, wpływa na wygładzenie i zmiękczenie skóry.
Apetyczny zapach czekolady z wiśnią idealnie wpisuje się w zimowy klimat. W efekcie stosowania Moisturizing Body and Hands Wash Chocolate and Cherry skóra jest nawilżona i gładka.
Dolna 14
05-152 Kazuń Nowy PL
sklep@mokosh.pl
Niewielką ilość żelu aplikować na wilgotną skórę ciała i dłoni. Rozprowadzić dokładnie, a następnie spłukać przy użyciu wody. Jeśli kosmetyk dostanie się oczu należy przemyć je wodą.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Olej z pestek wiśni, ekstrakt z kakaowca.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.
 
		
		
		
		