Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Do zamówień dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Skin Perfecting Primer Blemish & Shine Control - Lekka, matująca baza do skóry trądzikowej. Posiada lekką konsystencje, odświeża i zapewnia matowe wykończenie przez cały dzień. Technologia Probiotic Coplex (alfa-glukan olisacharyd, korzeń Yacon, maltodekstryna i bakterie mlekowe) idealnie dostosowuje się do naturalnego kolorytu cery. Dodatkowo zmniejsza stany zapalne i rozwój bakterii. Specjalnie opracowana z myślą o walce z porami Pore Factor-5 (krzemionka, wyciąg z nasion soczewicy i cynamonu i róży wielokwiatowej, sarkozyna) minimalizuje ich widoczność i reguluje wydzielanie uciążliwego sebum. Skóra twarzy staje się wygładzona i rozświetlona. Podkład posiada tylko jeden uniwersalny kolor który dopasowuje się do każdej karnacji co usuwa problem z doborem odpowiedniego odcienia. Baza może być wykorzystywana pod makijaż lub samodzielnie jako lekki podkład.
ul. Cybernetyki 19a
02-677 Warszawa PL
sekretariat@balticcompany.pl
Nakładaj na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu zapewniając równomierną warstwę. Używaj jako pierwszy produkt makijażu, przed kolejnymi produktami.
- dermo-makijaż
- cera problematyczna
- łojotok
- stany zapalne
Pore-factor 5 (krzemionka, wyciąg z nasion soczewicy, cynamonu, róży wielokwiatowej, sarkozyna), Probiotic Complex (alfa-glukan, olisacharyd, korzeń Yacon, maltodekstryna, bakterie mlekowe)
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.