Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejScrub rewitalizujący na bazie kryształków cukru trzcinowego, które zatopione zostały w olejach i masłach roślinnych. Delikatnie, ale skutecznie złuszcza martwy naskórek, dzięki temu produkt ten niweluje szorstkość skóry oraz pozostawia ją idealnie gładką i miękką. Kompozycja zapachowa z żurawiny i olejku cytrynowego nie tylko pięknie pachnie, ale działa także pobudzająco na ciało i zmysły.
Rozmasować scrub na suchej lub wilgotnej skórze przez kilka minut, a następnie dokładnie spłukać. Stosować dwa razy w tygodniu lub wg. potrzeby.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Cukier trzcinowy, żurawina, olejek cytrynowy, olej winogronowy, masło shea, olej babassu, masło awokado, masło kakaowe, wosk pszczeli, witamina E.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.