Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcejZyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcejZ zamówieniem otrzymasz od nas gratis próbki kosmetyków, które zostały starannie dobrane do Twoich potrzeb. Ponadto, do każdej paczki dołączamy specjalny upominek, sprawdź już dziś!
przeczytaj więcejCzas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Oczyszczający szampon stworzony do pielęgnacji włosów naturalnych, cienkich oraz lekko przerzedzonych. Dokładnie usuwa sebum i zanieczyszczenia z włosów i powierzchni skóry głowy, a jednocześnie jest łagodny dla skóry, nawet tej bardzo wrażliwej i podatnej na podrażnienia.
Występujący w szamponie kwas salicylowy ma silne właściwości przeciwgrzybicze, przeciwbakteryjne oraz stabilizujące pracę gruczołów łojowych. Obecność mentolu odświeża skórę głowy, pomaga zmniejszać podrażnienia i zapewnia poczucie komfortu przez cały dzień.
Całe bogactwo składników aktywnych zawartych w Nioxin Cleanser System 1 przyczynia się do utrzymania włosów w dobrej kondycji i przygotowuje je do kolejnych kroków w pielęgnacji domowej preparatami z linii Nioxin System 1.
BerlinerAllee 65
64295 Darmstadt DE
wellastore@wella.com
Niewielką ilość szamponu nanieść na wilgotne włosy i skórę głowy, delikatnie wmasować aż do momentu wytworzenia się piany, a następnie dokładnie spłukać.
Dla optymalnych rezultatów zaleca się stosowanie pełnej serii kosmetyków wraz z odżywką Scalp Revitaliser System 1 oraz kuracją Scalp Treatment System 1.
Podany czas jest orientacyjny, zależny m.in. od obszaru i częstotliwości aplikacji, a także indywidualnych potrzeb odnośnie ilości nakładanego kosmetyku.
Kwas salicylowy, olejek z mięty pieprzowej, olejek z liści mięty polnej, mentol, wyciąg z zielonej herbaty, biotyna, lecytyna, niacynamid, pantenol, witamina E, wyciąg z grejpfruta, ekstrakt drożdżowy, wyciąg z trzciny cukrowej.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.