Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcej
Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Do zamówień dołączany jest wyjątkowy upominek, który nadaje przesyłce indywidualny charakter i sprawia, że zakupy stają się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.
przeczytaj więcej
Enzyme Peeling Profiline - Peeling enzymatyczny na bazie białka drożdży. Produkt przeznaczony do skóry problematycznej, ze zmianami trądzikowymi, zaskórnikami oraz nadmiernym rogowaceniem. Może być stosowany również w przypadku cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Enzymy zawarte w produkcie usuwają zrogowaciałe komórki naskórka, bez potrzeby mechanicznego tarcia. Produkt działa delikatnie, nie podrażniając skóry. Skóra staje się widocznie wygładzona i oczyszczona, a pory odblokowane. Peeling pozwala składnikom aktywnym na lepsze wnikanie w głąb skóry. Cera wygląda na bardziej elastyczną, promienna i świeżą. Produkt zwęża pory oraz poprawia ogólną kondycję skóry. Zdecydowanie rzadziej pojawiają się wypryski skórne oraz zmniejsza się ilość zaskórników. Produkt nie zawiera szkodliwych parabenów, PEG, barwników, olejów mineralnych oraz olejów silikonowych.
Peeling stosować 1-2 razy w tygodniu. Nałożyć niewielką ilość produktu na zwilżone dłonie, a następnie wmasować okrężnymi ruchami w zwilżoną skórę twarzy przez ok 2-3 min. Spłukać obficie wodą.
- każdy rodzaj cery, szczególnie tłusta, mieszana, trądzikowa
- zanieczyszczenia
- nadmierne rogowacenie
- zaskórniki
- wypryski
- rozszerzone pory
- skóra szorstka
Kwas askorbinowy, Kwasy owocowe, Hydrolizowany wyciąg z drożdży, Masło shea, Skwalan.
Produkt nie posiada jeszcze opinii, bądź pierwszy!
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.