Naszym celem jest zapewnienie błyskawicznej i efektywnej realizacji zamówień w naszym sklepie. Dzięki nowoczesnemu magazynowi oraz zaawansowanym technologicznie systemom IT, zamówienia są zazwyczaj wysyłane i dostarczane w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia.
przeczytaj więcej
Do wielu zamówień dołączamy starannie dobrane próbki kosmetyków, dopasowane do indywidualnych potrzeb pielęgnacyjnych. To nasz sposób, by umożliwić Ci odkrywanie nowych produktów i doświadczanie pielęgnacji w najlepszym wydaniu — świadomie, z troską o Ciebie i Twoją skórę.
przeczytaj więcej
Zyskaj więcej z zakupów! Stwórz konto i dołącz do Programu Lojalnościowego Topkatalog. Zbieraj punkty za każdą złotówkę wydaną w sklepie, a następnie wymieniaj je na atrakcyjne nagrody.
przeczytaj więcej
Nowa jakość pielęgnacji z Topestetic! Skorzystaj z indywidualnej konsultacji kosmetologicznej, która pomoże Ci dobrać idealne produkty do potrzeb Twojej skóry. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją cerę jak nigdy dotąd!
przeczytaj więcej
Czas przydatności produktu po otwarciu opakowania wyrażony w miesiącach
Tonik idealny do tonizacji każdego typu cery, w tym wrażliwej. Zawarte w składzie algi Laminaria posiadają właściwości remineralizujące i stymulujące skórę oraz wspaniale ją detoksykują nadając promienny wygląd. Alantoina wykazuje działanie łagodzące, przyspiesza gojenie i regeneracje uszkodzeń skóry, mniejsza także zaczerwienienie i koi wrażliwą skórę.
W kompozycji toniku znajdują się również minerały morskie i pierwiastki śladowe które przyspieszają metabolizm komórkowy, maja także pozytywny wpływ na stan i kondycję skóry. Dzięki lekkiej konsystencji nie obciąża skóry. Piękny, świeży zapach jest dodatkowym atutem toniku odświeżającego.
W celu tonizacji skóry twarzy i szyi na płatek kosmetyczny należy aplikować niewielką ilość kosmetyku, następnie, po uprzednim demakijażu, oczyszczeniu i osuszeniu skóry, delikatnie ją przetrzeć. Można stosować także w celu odświeżenia skóry w ciągu dnia.
Algi Laminaria, alantoina, morskie minerały i pierwiastki śladowe.
Za każdą napisaną opinię otrzymasz 50 pkt. w programie lojalnościowym do wydania w topkatalogu. Aby otrzymać punkty musisz posiadać konto w sklepie. Topestetic.pl informuje, iż wszelkie opinie zamieszczane na stronie internetowej sklepu weryfikowane są przez topestetic.pl w celu zapewnienia, iż pochodzą one wyłącznie od osób, które nabyły dany produkt. Z tego powodu wymagane jest podanie adresu email w formularzu. dowiedz się więcej
Tonik poznałam w Spa Podklasztorze. Ma miły zapach i bardzo nawilżające działanie. Jak płynne serum. Nie podrażnia wrażliwej skóry. Tonik jest wydajny. Polecam
Tonik z dobrym naturalnym składem ładnie odświeża twarz, ma ładny delikatny zapach. Minusem jest wysoka cena.
Tonik bardzo fajny, przyjemnie pachnie, przelałam go do buteleczki z atomizerem, ponieważ forma spreju lepiej mi odpowiada.
Bardzo dobry produkt, jestem zachwycona, polecam każdej Pani. Dodatkowo przypomina mi codziennie o malowniczym miejscu w którym byłam czyli Saint Malo
Aby otrzymać 50 pkt. za umieszczoną opinię w programie lojalnościowym musisz być zalogowany ( zaloguj się ). Opinia musi posiadać minimum 100 znaków (licznik znaków poniżej).
Chcesz otrzymać propozycję podobnych produktów, pozostaw kontakt.